JO13-2 2018-2019

Boven vlnr: Fokke Hamminga (leider), Erik de Vos (leider), Ard Lensen (leider), Joris Horneman (trainer)
Middelste vlnr: Bas Wijnholds, Tristen Boer, Stijn vd Laan, Jesse Boonstra, Rob Mulder, Luuk Hamminga, Twan Vedder, Koen Askes
Onderste rij vlnr: Joeri Erkelens, Tim Lensen, Sander de Vos, Jaimy Mik, Leon vd Ploeg.

 
 
 
Programma
20-10-2018
9:00 Annen JO13-2 - BSVV JO13-1G beker
27-10-2018
9:00 FC Assen JO13-5 - Annen JO13-2 regulier
03-11-2018
9:00 Annen JO13-2 - Fit Boys JO13-2 regulier
10-11-2018
10:00 Annen JO13-2 - LTC JO13-2 regulier
uitslagen
0255 Onder 13 competitie (najaar)
6 okt ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO13-2 2 - 1 Annen JO13-2
13 okt Annen JO13-2 1 - 2 Gomos JO13-2
Onder 13 beker poule
Nog geen resultaten
Onder 13 beker 1e ronde
Nog geen resultaten
Stand
0255 Onder 13 competitie (najaar)
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Gomos JO13-2 4 4 0 0 12 18 4 0
2 BSVV JO13-1G 3 3 0 0 9 19 0 0
3 SJO ZVC'14 JO13-1G 4 3 0 1 9 12 8 0
4 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO13-2 3 2 1 0 7 13 3 0
5 Fit Boys JO13-2 4 2 1 1 7 21 5 0
6 LTC JO13-2 3 2 0 1 6 10 5 0
7 Gieten JO13-3 4 1 1 2 4 12 11 0
8 Eext JO13-1 4 0 2 2 2 2 9 0
9 Annen JO13-2 4 0 1 3 1 3 10 0
10 Weide De JO13-3G 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Assen JO13-5 3 0 0 3 0 1 23 0
12 Beilen JO13-2G 4 0 0 4 0 1 34 0
Onder 13 beker poule
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Annen JO13-2 3 3 0 0 9 9 3 0
2 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO13-2 3 1 1 1 4 7 8 0
3 VAKO JO13-2 3 1 0 2 3 8 11 0
4 SJO ZVC '14 JO13-2 3 0 1 2 1 4 6 0
Onder 13 beker 1e ronde
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Alcides JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Anjum JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Annen JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Assen JO13-5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Balk JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Bargeres JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SC Bolsward JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 BSVV JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST Donkerbroek/Makkinga JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Drachten JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Drogeham JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DWP JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
13 EBC JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Elim JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SC Franeker JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Hardegarijp JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Havelte JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Heerenveense Boys JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
19 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Kollum JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
21 FC Lewenborg JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Mamio JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Minnertsga JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Nagele JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Nicator JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 FC Oldemarkt JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Pekelder Boys JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Rijperkerk JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 SJO JVZ JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
30 SJO NWWC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
31 SJO STEO JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 SJO SWB JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
33 SJO WNBC '09 JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
34 SJO WTTC JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
35 SJO Oldambt JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
36 SJO Warga WWS JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 VV Sleen JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
38 SVBO JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
39 TFS JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 VC Trynwalden JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Tynaarlo JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Urk JO13-6 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Valthermond JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
44 VEV'67 JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
45 VHK JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 VIOS (O) JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
47 VVS JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
48 VVSV '09 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Wildervank JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Winsum JO13-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Wykels Hallum JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Zevenhuizen JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
53 FC Zuidlaren JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
 

deze hosting is aangeboden door Revenew BV te Amersfoort