Oefenwedstrijden / extra trainingen

Zaterdag 12 januari 13.30 uur Annen JO17-1 tegen ZFC JO17-1  (kunstgras)

Thuis wedstrijden
14-12-2018
21:30 Annen 2 - G.S.F.V. Drs. Vijfje 23 regulier
15-12-2018
9:00 Annen JO11-1 - LEO (Loon) JO11-3 regulier
9:45 Annen JO17-1 - Beilen JO17-1 regulier
14:30 Annen JO19-1 - Borger JO19-1 regulier
16-12-2018
10:00 Annen 2 - Ruinen 2 regulier
10:00 Annen 4 - PJC 2 regulier
12:00 Annen 7 - Yde de Punt 2 regulier
19-12-2018
19:30 Annen 5 - Yde de Punt 2 regulier
21-12-2018
19:30 Annen 2 - Achilles 1894 2 beker
21:30 Annen 1 - G.S.F.V. Drs. Vijfje 22 regulier
11-1-2019
21:30 Annen 2 - Xing Futsal 1 regulier
12-1-2019
13:00 Annen JO11-1 - VAKO JO11-2 regulier
14:00 Annen JO11-1 - Tynaarlo JO11-1 regulier
Uit wedstrijden
15-12-2018
10:45 Annen JO8-1 - Rolder Boys JO8-1 regulier
11:00 Annen JO8-2 - Smilde'94 JO8-2 regulier
11:30 BSVV JO8-1 - Annen JO8-2 regulier
11:40 Smilde'94 JO10-1 - Annen JO10-1 regulier
11:45 Smilde'94 JO8-2 - Annen JO8-1 regulier
12:00 Annen JO9-1 - Achilles 1894 JO9-1 regulier
12:10 Annen JO13-1 - FC Assen JO13-4 regulier
12:30 GVAV-Rapiditas JO17-3 - Annen JO17-2 regulier
12:40 Annen JO10-1 - SJO J.V. Oostenburg JO10-1 regulier
12:45 Smilde'94 JO9-1 - Annen JO9-1 regulier
13:25 Rolder Boys JO13-1 - Annen JO13-1 regulier
14:00 Annen JO10-2 - Gieten JO10-2 regulier
14:15 HHCombi JO9-1 - Annen JO9-2 regulier
14:45 Annen JO9-2 - SVZ JO9-1 regulier
15:00 SGO JO10-2 - Annen JO10-2 regulier
15:40 BSVV JO11-1 - Annen JO11-2 regulier
16:40 Annen JO11-2 - SVZ JO11-1 regulier
16-12-2018
14:00 Siddeburen 1 - Annen 1 regulier
22-12-2018
9:45 Rolder Boys JO9-1 - Annen JO9-1 regulier
10:15 Annen JO9-1 - ACV JO9-2 regulier
10:30 Annen JO8-1 - Annen JO8-2 regulier
11:00 Annen JO8-1 - BSVV JO8-1 regulier
11:00 Annen JO9-2 - VAKO JO9-1 regulier
11:15 Annen JO8-2 - SGO JO8-1 regulier
11:20 Annen JO10-1 - FC Assen JO10-2 regulier
11:45 BSVV JO9-1 - Annen JO9-2 regulier
12:20 Annen JO11-2 - VAKO JO11-3 regulier
12:40 Gieten JO10-1 - Annen JO10-1 regulier
13:00 Annen JO10-2 - BSVV JO10-1 regulier
13:40 HHCombi JO11-1 - Annen JO11-2 regulier
14:20 VKW JO10-1 - Annen JO10-2 regulier
15:40 Annen JO11-1 - VAKO JO11-1 regulier
16:20 VKW JO11-3 - Annen JO11-1 regulier
12-1-2019
11:20 LEO (Loon) JO10-2 - Annen JO10-1 regulier
12:20 Annen JO10-1 - Smilde'94 JO10-1 regulier
12:45 Annen JO13-1 - Achilles 1894 JO13-3 regulier
12:50 Asser Boys JO11-1 - Annen JO11-2 regulier
13:20 Smilde'94 JO10-3 - Annen JO10-2 regulier
13:50 Annen JO11-2 - BSVV JO11-1 regulier
14:00 BSVV JO13-1 - Annen JO13-1 regulier
14:00 Annen JO10-2 - Rolder Boys JO10-2 regulier
15:15 Annen JO13-1 - ACV JO13-3 regulier
15:45 Achilles 1894 JO9-1 - Annen JO9-1 regulier
16:15 Annen JO9-1 - Tynaarlo JO9-1 regulier
 
 
 
 


 

deze hosting is aangeboden door Revenew BV te Amersfoort