Oefenwedstrijden / extra trainingen

woensdag 12 september, aanvang 19.45 Annen J017-1 - Rolder Boys O17.

Thuis wedstrijden
19-10-2018
21:30 Annen 1 - Smilde'94 1 regulier
20-10-2018
9:00 Annen JO13-2 - BSVV JO13-1G beker
13:00 Annen JO11-2G - Asser Boys JO11-1 regulier
14:30 Annen JO19-1 - Veendam 1894 JO19-1 beker
21-10-2018
10:00 Annen 4 - PJC 2 regulier
12:00 Annen 5 - Buinen 2 regulier
12:00 Annen 7 - Yde de Punt 2 regulier
14:00 Annen 1 - Amicitia VMC 1 regulier
26-10-2018
21:30 Annen 2 - Xing Futsal 1 regulier
27-10-2018
9:00 Annen JO14-1 - Lycurgus JO14-1 regulier
9:00 Annen JO8-1 - Heiligerlee JO8-1G regulier
9:00 Annen JO10-1 - Gorecht JO10-3 regulier
10:30 Annen JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 regulier
11:00 Annen JO15-2 - Gieten JO15-2 regulier
12:00 Annen JO11-2G - Tynaarlo JO11-1 regulier
13:30 Annen JO17-2 - Be Quick 1887 JO17-4 regulier
14:00 Annen VR1 - BSVV VR1 regulier
28-10-2018
10:00 Annen 3 - Gieten 3 regulier
12:00 Annen 7 - HHCombi 2 regulier
12:00 Annen 5 - Gieterveen 2 regulier
02-11-2018
21:30 Annen 2 - Potetos 15 regulier
03-11-2018
9:00 Annen JO9-1 - Eext JO9-1 regulier
9:00 Annen JO13-2 - Fit Boys JO13-2 regulier
9:00 Annen JO11-1 - ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-1 regulier
10:30 Annen JO13-1 - VAKO JO13-1 regulier
10:30 Annen JO15-1 - ONR JO15-1 regulier
11:00 Annen JO9-2 - HSC JO9-2 regulier
11:00 Annen JO10-2 - SJO Amicitia-BG-ON JO10-2 regulier
14:30 Annen JO19-1 - Borger JO19-1 regulier
04-11-2018
10:00 Annen 6 - VAKO 4 regulier
10:00 Annen 4 - Kielwindeweer 1 regulier
14:00 Annen 1 - SVZ 1 regulier
08-11-2018
20:00 Annen 1 - VKW 1 beker
09-11-2018
21:30 Annen 1 - Futsal Rolde 1 regulier
10-11-2018
9:00 Annen JO14-1 - Be Quick 1887 JO14-2 regulier
9:00 Annen JO10-1 - DIO Groningen JO10-1 regulier
9:00 Annen JO8-1 - GVAV-Rapiditas JO8-3 regulier
9:00 Annen JO11-1 - Beilen JO11-1 regulier
10:00 Annen JO13-2 - LTC JO13-2 regulier
11:00 Annen JO11-2G - FC Assen JO11-3 regulier
11:15 Annen JO15-2 - Achilles 1894 JO15-4 regulier
13:30 Annen JO17-2 - VAKO JO17-1 regulier
14:00 Annen VR1 - Eext VR1 regulier
11-11-2018
10:00 Annen 6 - FC Zuidlaren 3 regulier
10:00 Annen 4 - Actief 5 regulier
Uit wedstrijden
20-10-2018
10:30 Marum JO15-1 - Annen JO15-1 beker
10:30 HS'88 JO11-2G - Annen JO11-1 regulier
12:30 GVAV-Rapiditas JO17-3 - Annen JO17-2 regulier
12:30 De Weide JO17-1 - Annen JO17-1 regulier
14:00 Peize VR1 - Annen VR1 regulier
21-10-2018
11:00 SC Erica 2 - Annen 2 regulier
26-10-2018
20:00 Gieten 2 - Annen 1 regulier
27-10-2018
8:45 Stadskanaal JO11-2 - Annen JO11-1 regulier
9:00 FC Assen JO13-5 - Annen JO13-2 regulier
9:30 Westerbroek JO9-1G - Annen JO9-2 regulier
10:00 LEO (Loon) JO13-1 - Annen JO13-1 regulier
10:00 Asser Boys JO9-2 - Annen JO9-1 regulier
11:15 ST VAKO/Tynaarlo JO15-1 - Annen JO15-1 regulier
11:30 Peize JO10-2 - Annen JO10-2 regulier
12:15 SJS JO19-1 - Annen JO19-1 regulier
28-10-2018
10:00 Gieten 6 - Annen 6 regulier
10:00 Gieten 4 - Annen 4 regulier
14:00 Muntendam 1 - Annen 1 regulier
29-10-2018
20:55 ACV 3 - Annen 1 regulier
02-11-2018
19:30 Annen VR2 - Asser Boys VR2 regulier
20:00 Annen VR2 - Gomos VR2 regulier
20:30 LTC VR1 - Annen VR2 regulier
03-11-2018
9:00 ACV JO14-2 - Annen JO14-1 regulier
9:00 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2 - Annen JO11-2G regulier
9:00 Actief JO10-1 - Annen JO10-1 regulier
9:00 Stadskanaal JO8-2 - Annen JO8-1 regulier
11:00 FC Assen JO15-3 - Annen JO15-2 regulier
13:00 Assen FC JO17-3G - Annen JO17-2 regulier
14:30 VKW VR1 - Annen VR1 regulier
14:30 FC Klazienaveen JO17-1 - Annen JO17-1 regulier
04-11-2018
10:00 Tynaarlo 2 - Annen 7 regulier
10:00 HHCombi 2 - Annen 5 regulier
10:30 Actief 3 - Annen 3 regulier
11:15 Steenwijker Boys 2 - Annen 2 regulier
07-11-2018
19:00 Potetos 11 - Annen 2 regulier
10-11-2018
9:00 ONR JO13-1 - Annen JO13-1 regulier
9:00 Glimmen JO9-1 - Annen JO9-2 regulier
9:00 FC Assen JO9-3 - Annen JO9-1 regulier
10:30 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO10-2G - Annen JO10-2 regulier
10:30 Actief JO15-1 - Annen JO15-1 regulier
14:30 Gieten JO19-1 - Annen JO19-1 regulier
18:00 DZOH 2 - Annen 2 beker
11-11-2018
10:00 Zevenhuizen 2 - Annen 3 regulier
10:00 SGO 1 - Annen 5 regulier
10:00 SVDB 1 - Annen 7 regulier
14:00 Gieten 1 - Annen 1 regulier
14-11-2018
20:55 G.S.F.V. Drs. Vijfje 20 - Annen 1 regulier
 
 
 
 


 

deze hosting is aangeboden door Revenew BV te Amersfoort