Bovenste rij vlnr: Remco van Rossum, Martin Kamping, Thimo Mulder, Robert Tiems
Middelste rij vlnr: Tim Greving, Lard Andringa, Tycho Burggraaf, Thomas van Hoorn, Tristen Tiems, Lennard Honebecke, Jesse van der Woude, Sander Tilman, Lars Drenth.
Voorste rij vlnr: Roy Mulder, Bas Kamping, Martijn Hoorn, Bryan Mulder, Pascal Loer, Bart Kranenborg

Programma

16-12-2018
10:00 Annen 2 - Ruinen 2 regulier
21-12-2018
19:30 Annen 2 - Achilles 1894 2 beker

uitslagen

Geen resultaten gevonden.

competitie

0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Raptim 2 9 7 2 0 23 38 9 0
2 Beilen 2 9 7 2 0 23 37 8 0
3 Annen 2 10 7 2 1 23 32 15 0
4 Steenwijker Boys 2 11 7 2 2 23 24 19 0
5 vv Sweel 2 9 5 2 2 17 28 19 0
6 Valthermond 2 9 4 2 3 14 25 22 0
7 Noordster 2 10 3 2 5 11 25 27 0
8 Zuidwolde 2 10 3 1 6 10 20 35 0
9 EMMS 2 10 2 3 5 9 7 22 0
10 SVV'04 2 10 2 2 6 8 13 28 0
11 Ruinen 2 10 2 1 7 7 14 36 0
12 SC Erica 2 8 1 1 6 4 15 21 0
13 Germanicus 2 9 1 0 8 3 7 24 0
Mannen beker reserve poule
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Annen 2 3 3 0 0 9 7 3 0
2 Actief 2 3 2 0 1 6 13 4 0
3 CEC 2 3 1 0 2 3 9 15 0
4 FC Zuidlaren 2 3 0 0 3 0 7 14 0
Mannen beker reserve 1e ronde
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 SC Emmeloord 2 1 1 0 0 3 7 1 0
2 vv Sweel 3 1 1 0 0 3 7 1 0
3 Alcides 2 1 1 0 0 3 8 3 0
4 Achilles 1894 2 1 1 0 0 3 5 0 0
5 HZVV 2 1 1 0 0 3 5 0 0
6 LTC 2 1 1 0 0 3 4 1 0
7 SC Genemuiden 2 1 1 0 0 3 4 2 0
8 De Weide 2 1 1 0 0 3 3 1 0
9 Urk 2 1 1 0 0 3 2 0 0
10 Dalen 2 1 1 0 0 3 2 0 0
11 Gomos 2 1 1 0 0 3 4 3 0
12 Annen 2 1 1 0 0 3 3 3 0
13 Hoogeveen 2 0 0 0 0 0 0 0 0
14 FC Klazienaveen 2 0 0 0 0 0 0 0 0
15 d' Olde Veste'54 2 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Peize 2 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Steenwijker Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Urk 3 0 0 0 0 0 0 0 0
19 DZOH 2 1 0 0 1 0 3 3 0
20 FC Meppel 2 1 0 0 1 0 3 4 0
21 SVBO 2 1 0 0 1 0 2 4 0
22 Drenthina 2 1 0 0 1 0 1 3 0
23 Ruinerwold 2 1 0 0 1 0 0 2 0
24 vv Sweel 2 1 0 0 1 0 0 2 0
25 Rolder Boys 2 1 0 0 1 0 1 4 0
26 ZZVV 2 1 0 0 1 0 3 8 0
27 Raptim 3 1 0 0 1 0 0 5 0
28 VKW 2 1 0 0 1 0 0 5 0
29 Emmen 2 1 0 0 1 0 1 7 0
30 FC Meppel 3 1 0 0 1 0 1 7 0
Mannen beker reserve 2e ronde
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Marum 2 1 1 0 0 3 2 1 0
2 SC Genemuiden 2 1 1 0 0 3 0 0 0
3 Achilles 1894 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Alcides 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Annen 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Balk 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Bedum 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Blauw Wit '34 2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Broekster Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 CVVO 2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Dalen 2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Drachtster Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0
13 DTD 2 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SC Emmeloord 2 0 0 0 0 0 0 0 0
15 't Fean'58 2 0 0 0 0 0 0 0 0
16 FVC 2 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Gomos 2 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Groen Geel 2 0 0 0 0 0 0 0 0
19 GVAV-Rapiditas 2 0 0 0 0 0 0 0 0
20 HFC '15 2 0 0 0 0 0 0 0 0
21 HZVV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
22 SC Joure 2 0 0 0 0 0 0 0 0
23 The Knickerbockers 3 0 0 0 0 0 0 0 0
24 FC Lewenborg 2 0 0 0 0 0 0 0 0
25 LTC 2 0 0 0 0 0 0 0 0
26 ONS Sneek 2 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Peize 2 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Siddeburen 2 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Stadskanaal 2 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Steenwijker Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0
31 vv Sweel 3 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Urk 2 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Urk 3 0 0 0 0 0 0 0 0
34 VEV'67 2 0 0 0 0 0 0 0 0
35 De Weide 2 0 0 0 0 0 0 0 0
36 vv Winsum 2 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Buitenpost 2 1 0 0 1 0 0 0 0
38 Blauw Wit '34 5 1 0 0 1 0 1 2 0
 

deze hosting is aangeboden door Revenew BV te Amersfoort