Omroephokje en scorebord verwijderd

Gepubliceerd door ina op 05 oktober, 2017

Na bijna 40 jaar trouwe dienst is het omroephokje, dé werkplek van Geert Kamping, en het scorebord afgebroken.

De komst van nieuwe communicatiemiddelen als internet en draadloze telefoons hebben er voor gezorgd dat de werkzaamheden tijdens de thuiswedstrijden van ons eerste elftal beperkt werden tot het omroepen van de opstellingen en de namen van scheidsrechter met assistenten, bijhouden van de stand en het melden van de doelpuntenmaker. Deze taken werden in de afgelopen tijd al verzorgd door Burkhard Weiss.

De middelen die Burkhard ten dienste staan maken het mogelijk dat allerlei zaken op afstand middels draadloze communicatie worden verzorgd. Daarnaast was het hokje in al de jaren behoorlijk versleten en het scorebord met klok was stuk

Besloten is om het hokje te verwijderen  en op vrijkomende plaats een door de Rabobank geschonken modern scorebord te plaatsen, dit scorebord is al geruime tijd in ons bezit.

De foto geeft het afscheid van Geert Kamping van het hokje weer.

 Hokje_resized.jpg

 

deze hosting is aangeboden door Revenew BV te Amersfoort