Teamindeling zaalcompetitie jeugd

Gepubliceerd door Kees op 04 december, 2018

Op zaterdag 15 december zal de zaalcompetitie starten voor de teams van  JO8 t/m JO13-2 (excl. JO13-1). In de zaal wordt met 5x5 gespeeld (i.p.v. veld 6x6) en daarnaast zijn er de afgelopen maanden spelertjes bijgekomen. Dit is de reden dat er een extra JO8 team toegevoegd is en we voor deze leeftijdsklasse een herindeling hebben gedaan van de JO8 met aanvulling uit de JO7. De overige teams blijven ongewijzigd voor de zaalcompetitie. De indeling voor de JO8 teams in de zaal is als volgt:
JO8-1:
Leiders: Jarno Warners en Gerard van Eerden
Spelers:  Twan Alting, Damian de Leu, Sterre Moek, Sepp Boschma, Tim van Eerden, Tim Kors, Giel Warners, Marin Mulder
JO8-2:
Leiders: Menno Buwalda en Jeroen Schrage
Spelers: Jesse Hof, Ties Langbeek, Jarno Koops, Stef van Klaveren, Jesse Raap (JO7), Jop Schrage (JO7), Lars Buwalda (JO7)

Begin volgend jaar zullen we opnieuw kijken naar de indeling van de JO8 voor de voorjaarscompetitie.

 

deze hosting is aangeboden door Revenew BV te Amersfoort