Voetbalkamp editie 2017

Gepubliceerd door Marco op 06 juli, 2017

Op vrijdag 1 september en zaterdag 2 september vindt voor de 22ste keer het voetbalkamp plaats. De JO-9 en JO-11 elftallen gaan door middel van spellen, bingo en het altijd spannende onderdeel slapen in een grote tent op het voetbalveld alvast een goede teamspirit voor het nieuwe seizoen kweken. Plezier staat voorop in dit weekend!

Inmiddels hebben alle spelertjes een brief gehad waarin zij zich op hebben kunnen geven. Gelukkig is het enthousiasme ook dit jaar weer groot zodat de komende editie weer veel plezier en gezelligheid beloofd te geven.

Indien er JO-9 of JO-11 pupillen mochten zijn die zich nog op willen geven maar de brief niet (meer) hebben, stuur even een mail naar tsantes@hotmail.com dan gaan we dat regelen.

Het kamp start op vrijdag om 10:00 en duurt tot zaterdag 13:30.

Namens de organisatie,

Dennis Roossien
Rene Hegge
Femmie Mulder
Tieme Santes

 

deze hosting is aangeboden door Revenew BV te Amersfoort