VV Annen Rabo Jeugdtoernooi

Gepubliceerd door Kees op 11 april, 2018

Op zaterdag 2 juni vindt ons jaarlijkse Rabo Jeugdtoernooi weer plaats op de voetbalvelden van VV Annen.
We starten ’s morgens met de voetballers van JO 8/9, ’s middags speelt JO10/11 en ’s avonds komt JO13 in actie.
Hiervoor hebben we weer vrijwilligers nodig. Denk bijvoorbeeld aan: bezetting in de kantine, hamburgers bakken, ranja inschenken, kleedkamers schoonmaken etc. Tussen de werkzaamheden door is voldoende tijd om zo nu en dan ook even bij uw voetballende kind te kijken.
Ook scholieren die dit voor hun maatschappelijke stage willen doen zijn welkom.
 
Zou je ons willen helpen, laat dit dan weten aan Fokke Hamminga (06-51868460) of Femmie Mulder (06-18302307) of mail naar borckerveld@home.nl. Geef dan ook aan voor welk dagdeel je beschikbaar bent en waar je voorkeur naar uitgaat qua werkzaamheden.
 

deze hosting is aangeboden door Revenew BV te Amersfoort