Welk team verkocht de meeste loten

Gepubliceerd door ina op 14 mei, 2018

Nieuw dit jaar was de teamactie bij de verkoop van loten voor de jaarlijkse verloting van VV Annen. Het team dat de meest loten verkoopt wint een team BBQ op de club. Er waren een aantal teams die al heel snel veel loten verkochten en massaal nieuwe boekjes bij de leiders opvroegen. Vanaf de eerste dagen was het al een nek aan nek race tussen twee aan elkaar gewaagde teams. En hoewel er teams waren die meer dan 20 boekjes verkochten, bleken de winnende teams zelf meer dan 30 boekjes te kunnen verkopen. Met het minimale verschil van 1 verkocht boekje bleven ze de concurrentie ver voor. Het gaat hier om de leeftijdgenootjes van JO 11-1 en JO 11-2.
En omdat het verschil zo klein is, hebben we besloten dat beide teams gewonnen hebben.
Zowel JO 11-1 als 11-2 winnen de BBQ!
Alle spelers van beide teams willen we dan ook van harte feliciteren met deze topprestatie. En zeker ook de overige teams waar soms meer verkocht is dan dat er spelers in het team zitten. Super gedaan allemaal!

De leiders van JO 11-1 en 11-2 kunnen contact opnemen met Ivo om een datum af te spreken voor de BBQ.

Namens het bestuur nogmaals gefeliciteerd!!

 

deze hosting is aangeboden door Revenew BV te Amersfoort