Indeling jeugd 2022/2023

De teamindeling voor het seizoen 2022/2023:

Kabouters
van Weringen, Levi
Arjaans, Max
Visser, Joep
Raven, Arne
Dijkstra, Durk
Eefting, Luuk

JO7-1
Praamstra, Kees
Steenge, Lieke
Beltman, Ton
Douma, Mick
Leuning, Floris
Nijdam, Lex

JO8-3
Goeree, Veron
Ramaker, Jasper
Nijdam, Roan
Molen, Yme van der
Dost, Emma
Steenge, Karlijn

JO8-2
Visser, Daan
Goudswaard, Twan
Kammer, Nick
IJtsma, Kiet
Kammer, Sophie
Hut, Thys

JO8-1
Ackermann, Luca
Leij, Pijke van der
Schoonbeek, Guus
Muinck, Mick de
Staal, Tygo
Stuivenberg, Kyan

JO9-3
Jonge, Thomas de
Nuijt, Hilco
Hoormann, Vienna
Katerberg, Vivienne
Hooites, Koen
Dam, Ize van
Klok, Guus
Roordink, Guus

JO9-2
Eerden, Lotte van
Bouma, Janne
Klinkers, Gerben
Praamstra, Jaap
Kat, Guus
Schuurman, Stijn
Visser, Daan

JO9-1
Visscher, Micha
Raven, Roan
Reitsema, Joren
Meerman, Silte
Hofsteenge, Ties
Wigchering, Olaf
Buwalda, Luuk
Tangberg, Milan
Neij, Arnoud

JO10-1
Leij, Toon van der
Nijman, Niek
Schoonderwoerd, Olan
Langbeek, Noud
Arjaans, Tigo
Noordveld, Julius
Oldersma, Teun
Schenkel, Willem

JO11-2
Nuijt, Anne
Muskee, Menno
Clement, Len
Eitens, Wout
Ramaker, Emma
Roossien, Robin
Jonge, Emma de
Woortmeijer, Max
Douwes, Hugo
Anka, Lylian
Vries, Niels de
Raaf, Patrick de

JO11-1
Dijksma, Morris
Leu, Joes de
Wijnveldt, Quinten
Mulder, Ferron
Raap, Jesse
Heunks, Floran
Haan, Thijs
Schoonbeek, Roel
Schoonbeek, Eef
Meerman, Maas
Buwalda, Lars

JO13-2
Andreae, Silvan
Boschma, Sepp
Alting, Twan
Leu, Damian de
Goeij, Collin de
Eerden, Tim van
Langbeek, Ties
Klaveren, Stef van
Warners, Giel
Mulder, Marin
Moek, Sterre
Scholte, Julian
Wijnja, Wietse
Dijk, Stef
Clement, Don
Tang, Bodien
Talens, Lars
Schoonderwoerd, Milo

JO13-1
Schrage, Jop
Bisschop, Gijs
Wigchering, Faas
Siegers, Xander
Mohamed, Mohamed
Opten, Stijn
Hadders, Gertjan
Schrage, Tycho
Rezene Hagos, Muzit
Santes, Lenn
Tjeerdsma, Thomas
Wieringa, Jorn
Bentum, Mare
Wicker, Xander

JO15-2
Santes, Ruben
Wijnholds, Jelle
Mulder, Roan
Westmaas, Daniel
Schoenmaker, Vincent
Kuipers, Coen
Tuin, Kyan van der
Berge, Bas ten
Raap, Sybe
Haan, Mark de
Boers, Indy
Zwaving, Olivier
Boer, Daan
Jonge, Martijn de
Bronsema, Julian

JO15-1
Loode, Ruben
Prins, Fedde
Lensen, Merijn
Lensen, Yorick
Reitsema, Milan
Kuitse, Sem
Smeenge, Gertjan
Wijnbergen, Tobias
Jonge, Björn de
Esschendal, Daan
Klaveren, Ruben van
Kuipers, Jorn
Buining, Noa
Liefferink, Babet
Tang, Mattijs
Beuker, Jort

JO17-2
Noordveld, Olivier
Askes, Koen
Boerma, Jaap
Wijnholds, Bas
Boonstra, Jesse
Bokhorst, Thomas van
Clermonts, Daan
Roossien, Fabian
Vink, Michael
Vos, Sander de
Laan, Guntcho van der
Laan, Stijn van der
Goeij, Lars de
Erkelens, Joeri
Smitshuysen, Michel
Kapper, Ryan
Jansen, Stan
Roossien, Dinand
Vedder, Twan

JO17-1
Grave, Bas
Ploeg, Leon van der
Hamminga, Luuk
Wels, Jochem
Hollander, Ruben
Bisschop, Jochem
Mulder, Rob
Uitman, Mees
Bentum, Stijn
Wee, Levi ter
Nederhand, Merlijn
Hegge, Julian
Jong, Boris de
Roossien, Milan
Lammerts, Stefan

JO19-1
Vos, Tim de
Middel, Stijn
Hamminga, Pascal
Leeuwen, Michiel van
Horneman, Finn
Ros, Bas
Mulder, Tom
Enting, Youri
Boerma, Jart
Breedijk, Kyran
Bots, Aron
Apperlo, Axel
Reitsema, Timo
Speelman, Erwin
Groot, Lex de
Wouw, Lars van de
Bolhuis, Nick
Sinnige, Hugo

De indeling van de meiden onder de 17 jaar wordt nader bepaald. Er wordt gekeken naar diverse mogelijkheden om het meidenvoetbal in de bestaande vorm te behouden.