Indeling jeugd JO7 t/m JO19

Teamindeling jeugd vv Annen seizoen 2019/2020 JO07 t/m JO19

Voor de JO07 t/m JO19 zijn de indelingen voor het volgende seizoen bekend. Deze indeling is gemaakt namens het jeugdbestuur met medewerking van hoofdtrainers, trainers, coördinatoren en leiders op basis van het vastgestelde indelingsbeleid:

  • Tot 15 juni wordt er getraind in de oude teams, vanaf 15 juni in de nieuwe teams
  • Na zaterdag 15 juni worden de grasvelden gesloten, alleen het kunstgras nog beschikbaar. Nadere info volgt.
  • De instuif is gestopt

JO07-1

Roan Raven, Morris Dijksma, Quinten Wijnveldt, Toon Leij, Noud Langbeek, Joes Leu, Sild Roemers

JO08-1

Ferron Mulder, Floran Heunks, Max Woortmeijer, Lars Buwalda, Nick Hof, Thijs Haan, Len Clement

JO08-2

Niels Vries, Menno Muskee, Nick Winsingh, Eef Schoonbeek, Roel Schoonbeek. Dit team wordt aangevuld met toekomstige nieuwe aanmeldingen

JO09-1

Tim Beekhuis, Damien Ankum, Damian Leu, Sepp Boschma, Gijs Bisschop, Tim Eerden, Faas Wigchering, Marin Mulder

JO09-2

Jesse Raap, Jop Schrage, Twan Alting, Jesse Hof, Ties Langbeek, Stef Klaveren, Giel Warners, Sterre Moek

JO10-1

Lars Talens, Wietse Wijnja, Lenn Santes, Noa Sanders, Stef Dijk, Caitlyn Siegers, Indra Themmen

JO10-2

Muzit Rezene Hagos, Silvan Andreae, Julian Hamming, Pranit Mahato, Tim Kors, Tycho Schrage, Don Clement, Mare Bentum

JO11-1

Sven Beekhuis, Thomas Tjeerdsma, Daniel Westmaas, Jorn Wieringa, Xander Wicker, Ruben Loode, Xander Siegers, Thijs Kuitse, Stijn Opten, Gertjan Hadders

JO11-2

Jelle Wijnholds, Ruben Santes, Martijn Jonge, Roan Mulder, Hugo Wels, Kyan Tuin, Bas Berge, Noa Buining, Coen Kuipers

JO12-1

Thijs Valkenburg, Merijn Lensen, Yorick Lensen, Gertjan Smeenge, Tobias Wijnbergen, Björn de Jonge, Ruben Klaveren, Jorn Kuipers, Daan Esschendal, Jort Beuker

JO13-1

Fedde Prins, Milan Reitsema, Sem Kuitse, Babet Liefferink, Bas Grave, Leon Ploeg, Jaap Boerma, Luuk Hamminga, Ruben Hollander, Jochem Bisschop, Jochem Wels, Rob Mulder, Julian Hegge, Lotte Staak

JO13-2

Louay Anka, Marijn Janse, Mark de Haan, Koen Askes, Twan Vedder, Bas Wijnholds, Boris de Jong, Jesse Boonstra, Tristen Boer, Stijn Laan, Natnael Negasi, Annelieke Boer, Mattijs Tang

JO15-1

Merijn van Heteren, Levi Wee, Mees Uitman, Justin Boer, Tim Vos, Stijn Middel, Pascal Hamminga, Michiel Leeuwen, Finn Horneman, Mathieu Wijninga, Bas Ros, Jart Boerma, Kyran Breedijk, Stijn Bentum

JO15-2

Sander Vos, Jaimy Mik, Joeri Erkelens, Guntcho Laan, Hugo Sinnige, Stefan Lammerts, Tim Lensen, Teije Fokkema, Nick Bolhuis, Meron Rezene, Michel Smitshuysen, Ryan Kapper, Ruben Kooijinga, Daniel Smitshuysen

JO17-1

Daan Hollander, Aron Bots, Axel Apperlo, Timo Reitsema, Joost Hunderman, Martijn Boer, Lex Groot, Lars Wouw, Luca Tuin, Daan Uitman, Erwin Speelman, Sander Wagt, Thijs Bakker, Thijs Bruins, Kasper Leeuwen, Rik Schuurman, Ivar Haan

JO19-1

Bas Bruins, Dirk Hegge, Martijn Loode, Oscar Apperlo, Tijmen Rooyen, Lex Veltink, Tim Hunderman, Wouter Tilman, Daan Boer, Job Steeman, Gijs Meester, Yoran Enting, Pepijn Knol, Rick Walraven

JO19-2

Chris Askes, Martijn Klinkhamer, Niek Boersma, Jens Boer, Paul Brink, Fabian Holvast, Daan Beijl, Patrick Hamhuis, Joris Horneman, Vince Boelens, Geert Tilman, Sjoerd Mink, Finn Smit, Milan Bijma