JO11-2 2017-2018

Onder vlnr: Koen Askes, Tristen Boer en Twan Vedder

Midden vlnr: Jesse Boonstra, Didi Grimme, Bas Wijnholds en Stijn van der Laan

Achter vlnr: leiders Ester Boonstra en Ineke Wijnholds

Natnael Nagasi ontbreekt op de foto.

 
 
 
Programma
26-5-2018
10:30 Gieterveen JO11-1 - Annen JO11-2G regulier
02-6-2018
9:00 Annen JO11-2G - LEO (Loon) JO11-4 regulier
uitslagen
0265 Onder 11 competitie (najaar)
Nog geen resultaten
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
16 mei Annen JO11-2G 5 - 2 Achilles 1894 JO11-3
19 mei Annen JO11-2G 3 - 0 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2
Onder 11 beker poule
Nog geen resultaten
Onder 11 beker 1e ronde
Nog geen resultaten
Stand
0265 Onder 11 competitie (najaar)
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Tynaarlo JO11-1 10 10 0 0 30 92 19 0
2 Eext JO11-1G 11 9 0 2 27 81 22 0
3 ST Glimmen-Yde de Punt JO11-1 10 8 0 2 24 51 15 0
4 FC Assen JO11-4 10 7 0 3 21 75 24 0
5 FC Zuidlaren JO11-4 11 6 1 4 19 52 43 0
6 Annen JO11-2G 10 5 0 5 15 35 43 0
7 Actief JO11-2 10 4 2 4 14 33 36 0
8 LTC JO11-5 9 4 0 5 12 40 42 0
9 Achilles 1894 JO11-4 10 2 1 7 7 21 62 0
10 LEO (Loon) JO11-4 11 2 1 8 7 32 63 0
11 VAKO JO11-2 9 1 0 8 3 28 71 0
12 Hoogezand JO11-4 11 0 1 10 1 6 106 0
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Gieterveen JO11-1 9 9 0 0 27 49 19 0
2 Annen JO11-2G 9 6 2 1 20 31 16 0
3 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2 9 6 1 2 19 32 18 0
4 Actief JO11-3 10 5 3 2 18 25 22 0
5 FC Assen JO11-5 10 4 3 3 15 47 29 0
6 FC Zuidlaren JO11-4 9 4 2 3 14 30 26 0
7 LEO (Loon) JO11-4 9 4 2 3 14 28 33 0
8 Asser Boys JO11-1 8 2 1 5 7 22 29 0
9 Eext JO11-1G 9 1 2 6 5 21 32 0
10 Achilles 1894 JO11-3 8 1 1 6 4 25 43 0
11 LTC JO11-4 9 1 1 7 4 16 33 0
12 VAKO JO11-3 7 1 0 6 3 13 39 0
Onder 11 beker poule
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Annen JO11-2G 3 3 0 0 9 14 5 0
2 FC Assen JO11-4 3 2 0 1 6 27 8 0
3 Beilen JO11-3 3 1 0 2 3 12 20 0
4 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-3 3 0 0 3 0 3 23 0
Onder 11 beker 1e ronde
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 NEC Delfzijl JO11-3 1 1 0 0 3 13 0 0
2 De Lauwers JO11-1 1 1 0 0 3 12 2 0
3 Lemmer JO11-1G 1 1 0 0 3 9 1 0
4 Helpman JO11-4 1 1 0 0 3 8 1 0
5 VC Trynwalden JO11-2 1 1 0 0 3 8 1 0
6 DZOH JO11-4 1 1 0 0 3 7 0 0
7 Mulier JO11-1 1 1 0 0 3 8 2 0
8 Beilen JO11-2 1 1 0 0 3 6 1 0
9 HHCombi JO11-1 1 1 0 0 3 6 1 0
10 GRC Groningen JO11-8 1 1 0 0 3 6 2 0
11 Musselkanaal JO11-3 1 1 0 0 3 6 2 0
12 Drenthina JO11-2 1 1 0 0 3 5 1 0
13 GAVC JO11-1G 1 1 0 0 3 5 1 0
14 sv Olyphia JO11-1 1 1 0 0 3 4 0 0
15 SJO Boerakker/SVMH JO11-1G 1 1 0 0 3 8 5 0
16 Dokkum JO11-1G 1 1 0 0 3 6 3 0
17 Elim JO11-1G 1 1 0 0 3 4 1 0
18 SJO J.V. Oostenburg JO11-3 1 1 0 0 3 4 1 0
19 Groninger Boys JO11-1 1 1 0 0 3 3 0 0
20 Bargeres JO11-1G 1 1 0 0 3 5 3 0
21 GRC Groningen JO11-3 1 1 0 0 3 5 3 0
22 vv Stânfries JO11-1 1 1 0 0 3 4 2 0
23 Ropta Boys JO11-1 1 1 0 0 3 3 1 0
24 Zeerobben JO11-5 1 1 0 0 3 3 1 0
25 Westerwolde JO11-1G 1 1 0 0 3 2 0 0
26 Siddeburen JO11-1 1 1 0 0 3 4 3 0
27 SWZ Boso Sneek JO11-3 1 1 0 0 3 4 3 0
28 VEV'67 JO11-3 1 1 0 0 3 4 3 0
29 Zwaagwesteinde JO11-2 1 1 0 0 3 4 3 0
30 Flevo Boys JO11-5 1 1 0 0 3 3 2 0
31 FC Oldemarkt JO11-1 1 1 0 0 3 3 2 0
32 Gieterveen JO11-1 1 1 0 0 3 3 2 0
33 S.C. Stiens JO11-2 1 1 0 0 3 3 2 0
34 Oranje Nassau JO11-1 1 1 0 0 3 2 1 0
35 De Weide JO11-5 1 1 0 0 3 3 3 0
36 FC Klazienaveen JO11-4 1 1 0 0 3 3 3 0
37 Valthermond JO11-1 1 1 0 0 3 2 2 0
38 Flevo Boys JO11-6 1 1 0 0 3 1 1 0
39 SJO JVZ JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Zwartemeerse Boys JO11-2 1 0 0 1 0 3 3 0
41 HZVV JO11-8 1 0 0 1 0 3 3 0
42 Zwartemeerse Boys JO11-1 1 0 0 1 0 2 2 0
43 d' Olde Veste'54 JO11-5 1 0 0 1 0 1 1 0
44 Marum JO11-2 1 0 0 1 0 3 4 0
45 Muntendam JO11-1 1 0 0 1 0 3 4 0
46 Oerterp JO11-2 1 0 0 1 0 3 4 0
47 Scharnegoutum'70 JO11-4 1 0 0 1 0 3 4 0
48 Annen JO11-2G 1 0 0 1 0 2 3 0
49 MKV'29 JO11-3 1 0 0 1 0 2 3 0
50 SC Rouveen JO11-2 1 0 0 1 0 2 3 0
51 Tonego JO11-2 1 0 0 1 0 2 3 0
52 Amicitia VMC JO11-2 1 0 0 1 0 1 2 0
53 Lycurgus JO11-3G 1 0 0 1 0 3 5 0
54 Schoonebeek JO11-1 1 0 0 1 0 3 5 0
55 Langezwaag Jo11-1G 1 0 0 1 0 2 4 0
56 Noordbergum JO11-1G 1 0 0 1 0 1 3 0
57 S.C. Stiens JO11-3 1 0 0 1 0 1 3 0
58 Froombosch JO11-1 1 0 0 1 0 0 2 0
59 Bakkeveen JO11-1 1 0 0 1 0 5 8 0
60 Marrum JO11-1 1 0 0 1 0 3 6 0
61 Blesse De JO11-2G 1 0 0 1 0 1 4 0
62 SVN'69 JO11-1 1 0 0 1 0 1 4 0
63 Actief JO11-2 1 0 0 1 0 0 3 0
64 Lycurgus JO11-4 1 0 0 1 0 2 6 0
65 Wildervank JO11-3 1 0 0 1 0 2 6 0
66 Emmen JO11-5 1 0 0 1 0 1 5 0
67 SJO DFC JO11-1 1 0 0 1 0 1 5 0
68 ST VHK/SVBS'77 JO11-1 1 0 0 1 0 0 4 0
69 Gasselte JO11-1 1 0 0 1 0 1 6 0
70 SJS JO11-1 1 0 0 1 0 1 6 0
71 De Walde JO11-1 1 0 0 1 0 2 8 0
72 HFC '15 JO11-6 1 0 0 1 0 1 8 0
73 SJO Broekster Walden JO11-3 1 0 0 1 0 1 8 0
74 FC Ter Apel '96 JO11-2 1 0 0 1 0 0 7 0
75 Oldeholtpade JO11-1 1 0 0 1 0 1 9 0
76 Pelikaan S JO11-1 1 0 0 1 0 2 12 0
77 Groninger Boys JO11-2 1 0 0 1 0 0 13 0
 

deze hosting is aangeboden door Revenew BV te Amersfoort