JO13-1 2017-2018

Boven vlnr: Merijn van Heteren, Teije Fokkema, Bas Ros, Jordi Hoogstrate (trainer), Mathieu Wijninga, Levi ter Wee, Auke Middel (Leider), Pascal Hamminga, Tim de Vos, Mees Uitman

Onder vlnr: Jorn Tuinman, Stefan Lammerts, Finn Horneman, Michel Smitshuijsen, Stijn Middel, Michel van Leeuwen

 
 
 
Programma
Geen resultaten gevonden.
uitslagen
0255 Onder 13 competitie (najaar)
Nog geen resultaten
Onder 13 beker poule
Nog geen resultaten
Onder 13 beker 1e ronde
Nog geen resultaten
Stand
0255 Onder 13 competitie (najaar)
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Actief JO13-1 11 9 1 1 28 51 16 0
2 Annen JO13-1 10 8 0 2 24 54 18 0
3 VAKO JO13-1 9 7 1 1 22 50 27 0
4 ST Gomos/Veenhuizen JO13-1 10 7 1 2 22 37 19 0
5 LTC JO13-1 9 4 1 4 13 25 30 0
6 Fit Boys JO13-1 7 4 0 3 12 22 20 0
7 ACV JO13-2 9 4 0 5 12 17 30 0
8 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO13-1 11 4 0 7 12 27 28 0
9 Achilles 1894 JO13-2 8 3 0 5 9 23 19 0
10 Smilde'94 JO13-1 8 1 1 6 4 25 33 0
11 Roden JO13-2 9 1 1 7 4 19 33 0
12 LEO (Loon) JO13-2 9 0 0 9 0 5 82 0
Onder 13 beker poule
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Annen JO13-1 3 2 1 0 7 18 6 0
2 GRC Groningen JO13-1 3 2 0 1 6 5 2 0
3 FC Zuidlaren JO13-1 3 1 1 1 4 8 8 0
4 LEO (Loon) JO13-1 3 0 0 3 0 2 17 0
Onder 13 beker 1e ronde
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 SC Rouveen JO13-1 1 1 0 0 3 9 1 0
2 Heerenveense Boys JO13-1 1 1 0 0 3 6 1 0
3 Gorredijk JO13-1 1 1 0 0 3 5 0 0
4 Alcides JO13-1G 1 1 0 0 3 4 0 0
5 Zuidhorn JO13-1 1 1 0 0 3 4 0 0
6 Zwaagwesteinde JO13-1 1 1 0 0 3 6 3 0
7 Heiligerlee JO13-1 1 1 0 0 3 3 0 0
8 Marum JO13-1 1 1 0 0 3 3 0 0
9 CVVO JO13-1 1 1 0 0 3 4 2 0
10 Veendam 1894 JO13-1 1 1 0 0 3 4 2 0
11 Akkrum JO13-1 1 1 0 0 3 3 1 0
12 FC Klazienaveen JO13-1 1 1 0 0 3 3 1 0
13 HFC '15 JO13-2 1 1 0 0 3 3 1 0
14 GVAV-Rapiditas JO13-2 1 1 0 0 3 2 0 0
15 ONS Sneek JO13-1 1 1 0 0 3 3 2 0
16 LAC Frisia 1883 JO13-1 1 1 0 0 3 1 1 0
17 Oosterparkers JO13-1G 1 1 0 0 3 1 1 0
18 d' Olde Veste'54 JO13-2 1 0 1 0 1 3 3 0
19 Heerenveense Boys JO13-2 1 0 1 0 1 3 3 0
20 Actief JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Annen JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
22 FC Ter Apel '96 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Fit Boys JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
24 ST: Germanicus/CSVC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 HS'88 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Oosterlittens JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 SJO Feanstars JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 SV Bedum JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
29 SVV'04 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Be Quick D JO13-1 1 0 0 1 0 1 1 0
31 Lycurgus JO13-1 1 0 0 1 0 1 1 0
32 SC Franeker JO13-1 1 0 0 1 0 2 3 0
33 Achilles 1894 JO13-1 1 0 0 1 0 2 4 0
34 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-1G 1 0 0 1 0 2 4 0
35 Achilles 1894 JO13-2 1 0 0 1 0 1 3 0
36 Emmen JO13-1 1 0 0 1 0 1 3 0
37 V.V. Heerenveen JO13-2 1 0 0 1 0 1 3 0
38 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO13-1 1 0 0 1 0 0 2 0
39 SC Berlikum JO13-1 1 0 0 1 0 3 6 0
40 ACV JO13-1G 1 0 0 1 0 0 3 0
41 Buitenpost JO13-1 1 0 0 1 0 0 3 0
42 De Weide JO13-1 1 0 0 1 0 0 4 0
43 DVC Appingedam JO13-1 1 0 0 1 0 0 4 0
44 SC Genemuiden JO13-1 1 0 0 1 0 1 6 0
45 ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-1 1 0 0 1 0 0 5 0
46 DZOH JO13-2 1 0 0 1 0 1 9 0
 

deze hosting is aangeboden door Revenew BV te Amersfoort