JO13-2 2018-2019

Boven vlnr: Fokke Hamminga (leider), Erik de Vos (leider), Ard Lensen (leider), Joris Horneman (trainer)
Middelste vlnr: Bas Wijnholds, Tristen Boer, Stijn vd Laan, Jesse Boonstra, Rob Mulder, Luuk Hamminga, Twan Vedder, Koen Askes
Onderste rij vlnr: Joeri Erkelens, Tim Lensen, Sander de Vos, Jaimy Mik, Leon vd Ploeg.

 
 
 
Programma
Geen resultaten gevonden.
uitslagen
0255 Onder 13 competitie (najaar)
Nog geen resultaten
Onder 13 beker poule
Nog geen resultaten
Onder 13 beker 1e ronde
Nog geen resultaten
Stand
0255 Onder 13 competitie (najaar)
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 BSVV JO13-1G 10 10 0 0 30 78 8 0
2 LTC JO13-2 11 8 1 2 25 48 19 0
3 Gomos JO13-2 10 8 0 2 24 48 23 0
4 Fit Boys JO13-2 11 7 2 2 23 49 13 0
5 SJO ZVC'14 JO13-1G 11 6 0 5 18 34 28 0
6 Weide De JO13-3G 7 4 0 3 12 25 26 0
7 Eext JO13-1 11 3 2 6 11 16 36 0
8 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO13-2 9 3 1 5 10 23 18 0
9 Annen JO13-2 11 2 3 6 9 14 22 0
10 Gieten JO13-3 10 2 2 6 8 19 38 0
11 FC Assen JO13-5 10 2 1 7 7 12 41 0
12 Beilen JO13-2G 11 0 0 11 0 2 96 0
Onder 13 beker poule
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Annen JO13-2 3 3 0 0 9 9 3 0
2 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO13-2 3 1 1 1 4 7 8 0
3 VAKO JO13-2 3 1 0 2 3 8 11 0
4 SJO ZVC '14 JO13-2 3 0 1 2 1 4 6 0
Onder 13 beker 1e ronde
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 FC Oldemarkt JO13-1 1 1 0 0 3 12 0 0
2 SC Franeker JO13-2 1 1 0 0 3 10 0 0
3 SJO SWB JO13-1G 1 1 0 0 3 9 2 0
4 Zevenhuizen JO13-1 1 1 0 0 3 7 0 0
5 Drachten JO13-2 1 1 0 0 3 7 2 0
6 SJO WNBC '09 JO13-1G 1 1 0 0 3 7 2 0
7 Wykels Hallum JO13-1 1 1 0 0 3 7 2 0
8 FC Zuidlaren JO13-3 1 1 0 0 3 6 1 0
9 TFS JO13-1 1 1 0 0 3 5 0 0
10 VHK JO13-1 1 1 0 0 3 5 0 0
11 Balk JO13-2 1 1 0 0 3 6 2 0
12 FC Lewenborg JO13-2 1 1 0 0 3 6 2 0
13 Rijperkerk JO13-1 1 1 0 0 3 6 2 0
14 SJO Warga WWS JO13-1 1 1 0 0 3 6 2 0
15 VIOS (O) JO13-1 1 1 0 0 3 5 2 0
16 VVSV '09 JO13-1 1 1 0 0 3 5 2 0
17 Bargeres JO13-2 1 1 0 0 3 4 1 0
18 Pekelder Boys JO13-1 1 1 0 0 3 3 0 0
19 EBC JO13-1G 1 1 0 0 3 4 2 0
20 Mamio JO13-1 1 1 0 0 3 3 1 0
21 Nagele JO13-1 1 1 0 0 3 3 1 0
22 SJO JVZ JO13-2 1 1 0 0 3 3 1 0
23 Wildervank JO13-3 1 1 0 0 3 2 0 0
24 Tynaarlo JO13-1 1 1 0 0 3 6 5 0
25 VV Sleen JO13-1G 1 1 0 0 3 3 2 0
26 BSVV JO13-1G 1 1 0 0 3 2 1 0
27 Kollum JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
28 VEV'67 JO13-3 1 0 0 1 0 5 6 0
29 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-2 1 0 0 1 0 2 3 0
30 Annen JO13-2 1 0 0 1 0 1 2 0
31 DWP JO13-1G 1 0 0 1 0 2 4 0
32 Alcides JO13-2 1 0 0 1 0 1 3 0
33 SJO NWWC JO13-1 1 0 0 1 0 1 3 0
34 Urk JO13-6 1 0 0 1 0 1 3 0
35 SJO Oldambt JO13-2 1 0 0 1 0 0 2 0
36 Elim JO13-1 1 0 0 1 0 2 5 0
37 SJO STEO JO13-1 1 0 0 1 0 2 5 0
38 SVBO JO13-2 1 0 0 1 0 1 4 0
39 VVS JO13-1G 1 0 0 1 0 0 3 0
40 Drogeham JO13-1 1 0 0 1 0 2 6 0
41 Minnertsga JO13-1 1 0 0 1 0 2 6 0
42 Nicator JO13-1 1 0 0 1 0 2 6 0
43 Winsum JO13-2G 1 0 0 1 0 2 6 0
44 Anjum JO13-1 1 0 0 1 0 2 7 0
45 Havelte JO13-1 1 0 0 1 0 2 7 0
46 VC Trynwalden JO13-3 1 0 0 1 0 2 7 0
47 FC Assen JO13-5 1 0 0 1 0 1 6 0
48 Hardegarijp JO13-2 1 0 0 1 0 0 5 0
49 Heerenveense Boys JO13-3 1 0 0 1 0 0 5 0
50 Valthermond JO13-2 1 0 0 1 0 2 9 0
51 ST Donkerbroek/Makkinga JO13-1 1 0 0 1 0 0 7 0
52 SC Bolsward JO13-4 1 0 0 1 0 0 10 0
53 SJO WTTC JO13-1G 1 0 0 1 0 0 12 0
 

deze hosting is aangeboden door Revenew BV te Amersfoort