JO11-1 2017-2018


Leiders: Wilco Wels en Fabijan Kuitse

Bovenste rij van l naar r:
Ruben Hollander, Rob Mulder, Bas Grave, Pepijn Aalders, Leon v.d. Ploeg

Onderste rij van l naar r:
Julian Hegge, Jochem Bisschop, Jochem Wels, Sem Kuitse, Luuk Hamminga.

Ontbrekende spelers: Leon van der Ploeg en Luuk Hamminga

 
 
 
Programma
26-5-2018
8:30 VEV'67 JO11-1 - Annen JO11-1 regulier
30-5-2018
18:00 Annen JO11-1 - Be Quick 1887 JO11-1 regulier
06-6-2018
18:00 Annen JO11-1 - Harkstede JO11-1 regulier
uitslagen
0265 Onder 11 competitie (najaar)
Nog geen resultaten
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
12 mei Velocitas 1897 JO11-1 5 - 2 Annen JO11-1
Onder 11 beker poule
Nog geen resultaten
Onder 11 beker 1e ronde
Nog geen resultaten
Stand
0265 Onder 11 competitie (najaar)
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Stadskanaal JO11-1 10 9 1 0 28 68 23 0
2 Annen JO11-1 10 7 2 1 23 37 20 0
3 LTC JO11-1 10 7 0 3 21 50 26 0
4 FC Assen JO11-1 10 6 2 2 20 43 24 0
5 FC Zuidlaren JO11-1 10 6 1 3 19 39 26 0
6 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-1 11 4 3 4 15 29 26 0
7 LEO (Loon) JO11-1 10 4 1 5 13 39 33 0
8 Actief JO11-1 11 4 1 6 13 25 34 0
9 S.V. Haulerwijk JO11-1 10 4 0 6 12 32 47 0
10 Peize JO11-1 10 3 0 7 9 34 50 0
11 SJO J.V. Oostenburg JO11-1 10 1 0 9 3 19 67 0
12 Roden JO11-1 10 0 1 9 1 13 52 0
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Velocitas 1897 JO11-1 8 8 0 0 24 53 15 0
2 NEC Delfzijl JO11-1 9 8 0 1 24 46 15 0
3 Helpman JO11-1 10 6 2 2 20 46 36 0
4 Zuidhorn JO11-1 9 6 0 3 18 39 25 0
5 GRC Groningen JO11-1 10 5 0 5 15 25 31 0
6 FC Lewenborg JO11-1 8 4 1 3 13 30 28 0
7 Be Quick 1887 JO11-1 9 3 2 4 11 27 29 0
8 Gorecht JO11-1 9 3 0 6 9 34 36 0
9 VEV'67 JO11-1 9 2 2 5 8 20 24 0
10 Annen JO11-1 8 2 0 6 6 20 30 0
11 Amicitia VMC JO11-1 8 1 1 6 4 11 38 0
12 Harkstede JO11-1 9 1 0 8 3 7 51 0
Onder 11 beker poule
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Annen JO11-1 3 3 0 0 9 34 1 0
2 FC Zuidlaren JO11-2 3 2 0 1 6 14 10 0
3 Asser Boys JO11-1 3 1 0 2 3 4 17 0
4 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2 3 0 0 3 0 3 27 0
Onder 11 beker 1e ronde
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 LAC Frisia 1883 JO11-1 1 1 0 0 3 14 1 0
2 V.V. Heerenveen JO11-1 1 1 0 0 3 10 0 0
3 Nijland JO11-1 1 1 0 0 3 12 3 0
4 Drachtster Boys JO11-1 1 1 0 0 3 10 1 0
5 Gorredijk JO11-1 1 1 0 0 3 10 1 0
6 ONS Sneek JO11-1 1 1 0 0 3 8 0 0
7 NEC Delfzijl JO11-1 1 1 0 0 3 9 2 0
8 SC Bolsward JO11-1 1 1 0 0 3 7 1 0
9 Gasselternijveen JO11-1 1 1 0 0 3 6 0 0
10 Stadskanaal JO11-2 1 1 0 0 3 6 0 0
11 HOC JO11-1 1 1 0 0 3 7 2 0
12 HZVV JO11-2 1 1 0 0 3 5 0 0
13 VEV'67 JO11-1 1 1 0 0 3 5 0 0
14 FVC JO11-1 1 1 0 0 3 7 3 0
15 Stadskanaal JO11-1 1 1 0 0 3 6 2 0
16 Tonego JO11-1G 1 1 0 0 3 5 1 0
17 Friese Boys JO11-1 1 1 0 0 3 4 0 0
18 Gorecht JO11-1 1 1 0 0 3 4 0 0
19 NEC Delfzijl JO11-2 1 1 0 0 3 4 0 0
20 ACV JO11-1 1 1 0 0 3 8 5 0
21 VKW JO11-1 1 1 0 0 3 7 4 0
22 SJO Dalen/DSC JO11-1 1 1 0 0 3 5 2 0
23 VEV'67 JO11-2 1 1 0 0 3 5 2 0
24 Achilles 1894 JO11-1 1 1 0 0 3 4 1 0
25 FC Lewenborg JO11-3 1 1 0 0 3 4 1 0
26 Hardegarijp JO11-1 1 1 0 0 3 3 0 0
27 S.C. Stiens JO11-1 1 1 0 0 3 3 0 0
28 Flevo Boys JO11-2 1 1 0 0 3 5 3 0
29 Harkstede JO11-1 1 1 0 0 3 5 3 0
30 SJO JVZ JO11-1 1 1 0 0 3 5 3 0
31 SJO Warga WWS JO11-1 1 1 0 0 3 5 3 0
32 Blesse De JO11-1G 1 1 0 0 3 4 2 0
33 SC Joure JO11-2 1 1 0 0 3 4 2 0
34 SJO Bergum BCV Combinatie JO11-2 1 1 0 0 3 3 1 0
35 Emmen JO11-1 1 1 0 0 3 6 5 0
36 Grijpskerk JO11-1 1 1 0 0 3 4 3 0
37 FVC JO11-2 1 1 0 0 3 2 1 0
38 Wildervank JO11-2 1 1 0 0 3 2 1 0
39 FC Assen JO11-2 1 1 0 0 3 3 3 0
40 SJO ASVB/Wedde JO11-1 1 1 0 0 3 1 1 0
41 Amicitia VMC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Veendam 1894 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
43 ACV JO11-4 1 0 0 1 0 3 3 0
44 FC Lewenborg JO11-1 1 0 0 1 0 1 1 0
45 FC Klazienaveen JO11-1 1 0 0 1 0 5 6 0
46 SV Bedum JO11-2 1 0 0 1 0 3 4 0
47 LAC Frisia 1883 JO11-4 1 0 0 1 0 1 2 0
48 Stadskanaal JO11-3 1 0 0 1 0 1 2 0
49 Leeuwarder Zwaluwen JO11-1 1 0 0 1 0 3 5 0
50 Meppel FC JO11-1G 1 0 0 1 0 3 5 0
51 Noordpool UFC JO11-1 1 0 0 1 0 3 5 0
52 SJO WIJC JO11-1 1 0 0 1 0 3 5 0
53 V.V. Heerenveen JO11-2 1 0 0 1 0 2 4 0
54 ONS Sneek JO11-2 1 0 0 1 0 2 4 0
55 Drogeham JO11-1 1 0 0 1 0 1 3 0
56 HFC '15 JO11-1 1 0 0 1 0 5 8 0
57 Beilen JO11-1 1 0 0 1 0 4 7 0
58 Drenthina JO11-1 1 0 0 1 0 2 5 0
59 Oerterp JO11-1 1 0 0 1 0 2 5 0
60 Annen JO11-1 1 0 0 1 0 1 4 0
61 Be Quick 1887 JO11-3 1 0 0 1 0 1 4 0
62 Be Quick D JO11-1 1 0 0 1 0 0 3 0
63 VIOD JO11-1G 1 0 0 1 0 0 3 0
64 Drachtster Boys JO11-2 1 0 0 1 0 3 7 0
65 Emmen JO11-2 1 0 0 1 0 2 6 0
66 SVM JO11-1 1 0 0 1 0 1 5 0
67 GVAV-Rapiditas JO11-1 1 0 0 1 0 0 4 0
68 Helpman JO11-2 1 0 0 1 0 0 4 0
69 SJO Bergum BCV Combinatie JO11-3 1 0 0 1 0 0 4 0
70 Hoogeveen JO11-2 1 0 0 1 0 2 7 0
71 Buitenpost JO11-1 1 0 0 1 0 0 5 0
72 VVAK JO11-1G 1 0 0 1 0 0 5 0
73 Woudsend JO11-1 1 0 0 1 0 1 7 0
74 FC Assen JO11-3 1 0 0 1 0 0 6 0
75 Omlandia JO11-1G 1 0 0 1 0 0 6 0
76 GVAV-Rapiditas JO11-2 1 0 0 1 0 2 9 0
77 Workum JO11-1 1 0 0 1 0 0 8 0
78 QVC JO11-1 1 0 0 1 0 3 12 0
79 Leovardia JO11-3 1 0 0 1 0 1 10 0
80 De Wilper Boys JO11-1 1 0 0 1 0 1 10 0
81 Urk JO11-2 1 0 0 1 0 0 10 0
82 SWZ Boso Sneek JO11-2 1 0 0 1 0 1 14 0
 

deze hosting is aangeboden door Revenew BV te Amersfoort