JO15-1 en JO13-1 gezamenlijk aan de nieuwjaarslunch.

Op 11 januari jongsleden hebben de JO13-1 en JO15-1 een onderlinge oefenwedstrijd gespeeld. De verwachting was natuurlijk dat de JO15-1 het jongste team zou verpletteren. Het bleef echter heel lang 0-0. De JO13-1 speelde de eerste helft goed en stond met name tactisch beter dan JO15-. De geringe voorsprong bij rust van de JO15-1 met slechts 2-0 zorgde ervoor dat de stoere jongens toch iets rustiger werden. JO15 kwam dan ook zeer gedreven uit de rust en had het team behoorlijk omgegooid. De verdedigende tactiek, met het uitgangspunt als je geen doelpunten tegen krijgt verlies je ook niet, van de JO-15-1 werd overboord gegooid en de uitblinkende voorstopper werd in de spits gezet. Deze speler legde binnen korte tijd 4 ballen in het netje, waarna de wedstrijd gespeeld was. Het werd uiteindelijk 8-0. Toch een prima prestatie voor de JO13-1. 

De leiding van de teams had bedacht om na de wedstrijd gezamenlijk een nieuwjaarslunch te organiseren. Dit werd onder zeer goede sfeer tussen beide elftallen afgewerkt. Natuurlijk hadden de JO15-1 weer praatjes, maar aan tafel van de JO13-1 werden al de beroemde woorden gezegd; ”Wacht maar tot ik groot ben” Voor de innerlijke verzorgen willen wij graag nog even Gonny Darwinkel en Marianne Ramaker bedanken.