Home
Vereniging
Vereniging
Hoofdbestuur
Jeugdcommissie
Medische begeleiding
Wedstrijdsecretariaat
Commissies
Vertrouwenscontactpersonen
VV Annen kleding
Scheidsrechterszaken
Gegevensbescherming (AVG)
Contact
Programma
Teams
Senioren
1 veld
1 zaal
2
3
4
5
6
VR1
35+1
Jeugd JO19 t/m 11
JO19-1
JO19-2
MO17-1
JO17-1
JO17-2
JO15-1
JO15-2
JO13-1
JO13-2
JO12-1
JO11-1
Jeugd JO10 t/m 7
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
JO7-1
Activiteiten
Sponsors
Sponsor worden
Hoofdsponsoren
Co-sponsoren
Club van 50 / donateurs
Contact
Lidmaatschap
Lid worden
Lid afmelden
Archief
Pupil van de week
Sponsor in beeld
Vrijwilliger van de maand
Nieuws
Home
Vereniging
+
Vereniging
Hoofdbestuur
Jeugdcommissie
Medische begeleiding
Wedstrijdsecretariaat
Commissies
Vertrouwenscontactpersonen
VV Annen kleding
Scheidsrechterszaken
Gegevensbescherming (AVG)
Contact
Programma
Teams
+
Senioren
+
1 veld
1 zaal
2
3
4
5
6
VR1
35+1
Jeugd JO19 t/m 11
+
JO19-1
JO19-2
MO17-1
JO17-1
JO17-2
JO15-1
JO15-2
JO13-1
JO13-2
JO12-1
JO11-1
Jeugd JO10 t/m 7
+
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
JO7-1
Activiteiten
Sponsors
+
Sponsor worden
Hoofdsponsoren
Co-sponsoren
Club van 50 / donateurs
Contact
Lidmaatschap
+
Lid worden
Lid afmelden
Archief
+
Pupil van de week
Sponsor in beeld
Vrijwilliger van de maand
Nieuws
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
30 mrt. 13:00
Annen JO19-1 - vv Winsum JO19-1
Sportpark De Hofakkers
30 mrt. 14:30
Annen VR1 - Siddeburen VR1
Sportpark De Hofakkers
31 mrt. 10:00
Annen 5 - Achilles 1894 2
Sportpark De Hofakkers
1 apr. 10:00
SVZ 2 - Annen 4
Sportpark Zeyen
1 apr. 11:00
Tynaarlo 2 - Annen 3
Sportpark De Spil Tynaarlo
5 apr. 20:00
Eext 35+1 - Annen 35+1
Sportpark 't Veld
5 apr. 20:30
Annen 35+1 - Zuidlaarderveen 35+1
Sportpark 't Veld
5 apr. 21:00
FC Zuidlaren 35+1 - Annen 35+1
Sportpark 't Veld
5 apr. 21:30
Annen 35+1 - Tynaarlo 35+1
Sportpark 't Veld
6 apr. 08:45
HS'88 JO10-2JM - Annen JO10-2
Sportpark De Kalkwijck
6 apr. 09:00
Annen JO8-2JM - Borger JO8-2
Sportpark De Hofakkers
6 apr. 09:00
Annen JO9-1 - FC Zuidlaren JO9-4
Sportpark De Hofakkers
6 apr. 09:00
Annen JO10-3JM - ACV JO10-3
Sportpark De Hofakkers
6 apr. 09:00
Peize JO7-1 - Annen JO7-2
Sportpark Hereweg
6 apr. 09:00
Nieuw Buinen JO9-1 - Annen JO9-2
Sportpark Buunerdrome
6 apr. 09:20
Gorecht JO7-6JM - Annen JO7-2
Sportpark Hereweg
6 apr. 09:30
Velocitas 1897 JO15-1 - Annen JO15-1
Sportpark Velocitas
6 apr. 09:35
BATO JO8-1JM - Annen JO8-1
Sportpark St. Vitusholt
6 apr. 09:40
Annen JO7-2 - FC Zuidlaren JO7-3
Sportpark Hereweg
6 apr. 10:00
Annen JO7-1 - Gomos JO7-2
Sportpark De Koepel
6 apr. 10:00
Hoogezand JO13-2 - Annen JO13-2
Sportpark De Kalkwijck
6 apr. 10:20
Annen JO7-1 - Glimmen JO7-2JM
Sportpark De Koepel
6 apr. 10:30
Annen JO10-1JM - Veendam 1894 JO10-2
Sportpark De Hofakkers
6 apr. 10:30
Annen JO12-1JM - SGV JO12-2JM
Sportpark De Hofakkers
6 apr. 10:30
Annen JO11-1JM - Gomos JO11-1
Sportpark De Hofakkers
6 apr. 10:30
Veendam 1894 MO17-1 - Annen MO17-1
Sportpark Langeleegte
6 apr. 10:40
Gorecht JO7-5 - Annen JO7-1
Sportpark De Koepel
6 apr. 12:00
Annen JO13-1 - FC Zuidlaren JO13-1
Sportpark De Hofakkers
6 apr. 12:00
Annen JO17-2 - ST VAKO/Tynaarlo JO17-2
Sportpark De Hofakkers
6 apr. 13:15
Annen JO19-2 - FC Lewenborg JO19-2
Sportpark De Hofakkers
6 apr. 13:45
Annen JO17-1 - GVAV-Rapiditas JO16-1JM
Sportpark De Hofakkers
6 apr. 14:00
SJO ZVC '14 VR1 - Annen VR1
Sportpark Hoogte Der Heide
7 apr. 10:00
Annen 5 - FC Zuidlaren 2
Sportpark De Hofakkers
7 apr. 10:00
Annen 3 - Eext 2
Sportpark De Hofakkers
7 apr. 10:00
Beilen 2 - Annen 2
Sportpark Noordwest
7 apr. 10:00
Asser Boys 5 - Annen 4
Sportpark Asser Boys
7 apr. 12:00
Annen 6 - Beilen 5
Sportpark De Hofakkers
7 apr. 14:00
Gomos 1 - Annen 1
Sportpark Schapendrift
10 apr. 18:30
Annen JO15-2JM - ZNC JO15-1JM
Sportpark De Hofakkers
12 apr. 22:00
REUZ 3 - Annen 1
Kamp, De (VRIES)
13 apr. 08:45
ACV JO9-4 - Annen JO9-1
Sportpark ICT Specialist
13 apr. 08:45
HS'88 JO12-2JM - Annen JO12-1JM
Sportpark De Kalkwijck
13 apr. 08:45
Veendam 1894 JO8-2 - Annen JO8-2JM
Sportpark Langeleegte
13 apr. 09:00
Annen JO7-1 - Actief JO7-1JM
Sportpark De Hofakkers
13 apr. 09:00
Annen JO8-1 - Borger JO8-1
Sportpark De Hofakkers
13 apr. 09:00
Annen JO9-2 - HS'88 JO9-4JM
Sportpark De Hofakkers
13 apr. 09:00
FC Zuidlaren JO7-2 - Annen JO7-2
Sportpark De Wenakkers
13 apr. 09:00
Asser Boys JO10-1 - Annen JO10-3JM
Sportpark Asser Boys
13 apr. 09:00
ST Glimmen/Yde de Punt JO11-1JM - Annen JO11-1JM
Sportpark de Groenenberg
13 apr. 09:00
Stadskanaal JO10-1JM - Annen JO10-1JM
Sportpark Pagedal
13 apr. 09:20
Gorecht JO7-3 - Annen JO7-1
Sportpark De Hofakkers
13 apr. 09:20
Peize JO7-1 - Annen JO7-2
Sportpark De Wenakkers
13 apr. 09:40
Annen JO7-1 - Haren JO7-1
Sportpark De Hofakkers
13 apr. 09:40
Annen JO7-2 - FC Zuidlaren JO7-3
Sportpark De Wenakkers
13 apr. 10:00
SC Scheemda JO13-1 - Annen JO13-1
Sportpark d'Oosterd
13 apr. 10:30
Annen JO10-2 - Hoogezand JO10-2
Sportpark De Hofakkers
13 apr. 10:30
SJO Coendersborg JO17-1 - Annen JO17-1
Sportpark Coendersborg
13 apr. 11:00
Gorecht JO15-3 - Annen JO15-2JM
Sportpark De Koepel
13 apr. 12:00
Annen MO17-1 - Nieuw Buinen MO17-1
Sportpark De Hofakkers
13 apr. 12:00
Annen JO13-2 - FC Assen JO13-2
Sportpark De Hofakkers
13 apr. 12:00
Annen JO17-2 - Nieuw Roden JO17-1
Sportpark De Hofakkers
13 apr. 12:30
Velocitas 1897 JO19-3 - Annen JO19-2
Sportpark Velocitas
13 apr. 13:20
Annen JO19-1 - Muntendam JO19-1
Sportpark De Hofakkers
13 apr. 13:45
Annen JO15-1 - Peize JO15-1
Sportpark De Hofakkers
13 apr. 14:00
Annen VR1 - Muntendam VR1
Sportpark De Hofakkers
14 apr. 10:00
Annen 2 - Stadskanaal 2
Sportpark De Hofakkers
14 apr. 10:00
S.V. Hoogersmilde 2 - Annen 3
Sportpark De Bosrand
14 apr. 10:00
FC Zuidlaren 2 - Annen 6
Sportpark De Wenakkers
14 apr. 11:00
GRC Groningen 3 - Annen 5
Sportpark Corpus Den Hoorn
14 apr. 12:00
Annen 4 - SVZ 2
Sportpark De Hofakkers
14 apr. 14:00
Annen 1 - Oldeholtpade 1
Sportpark De Hofakkers
16 apr. 20:00
Annen VR1 - VVS VR1
Sportpark De Hofakkers
17 apr. 19:15
HS'88 JO15-3 - Annen JO15-2JM
Sportpark De Kalkwijck
19 apr. 20:00
FC Zuidlaren 35+1 - Annen 35+1
Sportpark De Wenakkers
19 apr. 20:30
Annen 35+1 - Zuidlaarderveen 35+1
Sportpark De Wenakkers
19 apr. 21:00
Tynaarlo 35+1 - Annen 35+1
Sportpark De Wenakkers
19 apr. 21:30
Annen 1 - Tunas 9
Lambershal, Burg.(ANNEN)
19 apr. 21:30
Annen 35+1 - Eext 35+1
Sportpark De Wenakkers
20 apr. 08:45
Veendam 1894 JO9-2 - Annen JO9-2
Sportpark Langeleegte
20 apr. 09:00
Annen JO7-1 - Gorecht JO7-3
Sportpark De Koepel
20 apr. 09:00
Annen JO10-3JM - FC Zuidlaren JO10-5
Sportpark De Hofakkers
20 apr. 09:00
Annen JO9-1 - Achilles 1894 JO9-2
Sportpark De Hofakkers
20 apr. 09:00
SJO Coendersborg JO15-1 - Annen JO15-1
Sportpark Coendersborg
20 apr. 09:00
Actief JO7-2JM - Annen JO7-2
Sportpark De Wenakkers
20 apr. 09:00
ST Gieten/Eext JO8-3JM - Annen JO8-2JM
Sportpark de Goorns
20 apr. 09:20
Annen JO7-1 - Actief JO7-1JM
Sportpark De Koepel
20 apr. 09:20
FC Zuidlaren JO7-2 - Annen JO7-2
Sportpark De Wenakkers
20 apr. 09:40
Annen JO7-2 - FC Zuidlaren JO7-3
Sportpark De Wenakkers
20 apr. 09:40
Gorecht JO7-5 - Annen JO7-1
Sportpark De Koepel
20 apr. 10:00
BNC JO13-1 - Annen JO13-2
Sportpark De Hardenberg
20 apr. 10:00
WVV JO13-1 - Annen JO13-1
Sportpark WVV
20 apr. 10:00
Gorecht JO8-2 - Annen JO8-1
Sportpark De Koepel
20 apr. 10:30
Annen JO10-1JM - VVS JO10-1
Sportpark De Hofakkers
20 apr. 10:30
Annen JO11-1JM - Actief JO11-3JM
Sportpark De Hofakkers
20 apr. 10:30
Annen JO12-1JM - Gorecht JO12-3
Sportpark De Hofakkers
20 apr. 10:30
Wildervank MO17-1 (9-tal) - Annen MO17-1
Sportpark a/d Woortmanslaan
20 apr. 10:30
Wildervank JO10-2 - Annen JO10-2
Sportpark a/d Woortmanslaan
20 apr. 11:00
De Treffer '16 JO17-1JM - Annen JO17-2
Sportpark De Treffer
20 apr. 12:00
Annen JO15-2JM - FC Assen JO15-3
Sportpark De Hofakkers
20 apr. 12:00
Annen JO19-2 - ONR JO19-1
Sportpark De Hofakkers