Pupillen van de week: Hugo Douwes, Lylian Anka & Anne Nuijt uit JO10-2

Deze week zijn het zelfs 3 toppers! Uit JO10-2: Hugo Douwes, Lylian Anka & Anne Nuijt.

Hugo – altijd zin in voetbal!! Een voorhoede speler van Jo10-2 Ijzersterk op een halve vierkante meter en kan uit stand verschrikkelijk hard schieten. Plezierige voetballer en geweldig aardige jongen!!

Lyliann – een van de 3 van “onze” meiden van Jo10-2. Lylian vindt de verdediging het prettigst en staat als voorstopper dan ook meer dan haar mannetje. Voor de rest is Lylian een echte teamplayer en staat voor iedereen klaar binnen haar team.

Anne – een van “onze” drie meiden. Op het middenveld moet menig tegenstander goed zijn best doen om Anne te passeren of te stoppen. Daarnaast vindt Anne het teamgevoel erg belangrijk en is erg gemotiveerd!!