RABO JEUGDTOERNOOI VV ANNEN VERPLAATST VAN ZATERDAG 6 NAAR ZONDAG 7 JUNI!

Zoals bekend organiseert de VV Annen elk jaar het RABO jeugdtoernooi voor de JO7 t/m JO13.

Daar waar eerder op de website is gemeld dat dit  toernooi op zaterdag 6 juni zou plaats vinden, moeten we nu helaas melden dat het toernooi een dag verschoven wordt en wel naar zondag 7 juni. Reden voor deze verplaatsing is dat er op zaterdag ook een volleybal toernooi in de sporthal plaats vindt. Hierdoor kunnen we die dag geen gebruik maken van de kleedkamers aldaar, waardoor er een tekort aan kleedkamers op 6 juni ontstaat.

Het toernooi zal nu dus plaats vinden op zondag 7 juni. Het toernooi zal overdag plaatsvinden.

De jongere teams zullen ’s ochtends de strijd aanbinden, de oudere teams ’s middags.

Meer informatie volgt te zijner tijd via de leiders en via deze website.

We verwachten deelname van elk van onze eigen teams.

Sportieve groet namens de toernooi organisatie,

Pier Wijnja