Voorste rij vlnr: Bryan Weiss, Roy Mulder, Renke Arends, Wouter Tilman, Nick Visser, Sven Boersma, Dolf Nijborg, Dante Ploeg

Middelste rij vlnr: Yerun Karabey, Rick Huizing, Leon Tiersma, Hans de Wals, Egbert Mulder, Jaap-Jan Mulder, Danny Weiss

Achterste rij vlnr: Hendrik Mulder, Gerard Kuitse, Marc van Dijk, Jappie Tiersma, Gerard Carras, Frenk Tiersma

Programma

28-1-2018
14:00 Annen 1 - Veendam 1894 1 regulier
04-2-2018
14:00 HSC 1 - Annen 1 regulier
11-2-2018
14:00 SVZ 1 - Annen 1 regulier
18-2-2018
14:00 Annen 1 - LEO (Loon) 1 regulier

uitslagen

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Nog geen resultaten
Mannen KNVB beker Amateurs poule
Nog geen resultaten
Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde
Nog geen resultaten

Competitie

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 ASVB 1 10 9 0 1 27 30 8 0
2 Annen 1 10 8 0 2 24 28 11 0
3 FC Zuidlaren 1 10 6 1 3 19 21 13 0
4 Veendam 1894 1 11 5 1 5 16 21 19 0
5 SVZ 1 10 4 3 3 15 22 19 0
6 Muntendam 1 10 4 3 3 15 22 22 0
7 VAKO 1 11 4 3 4 15 30 20 0
8 ZNC 1 9 4 2 3 14 21 19 0
9 Kwiek 1 11 4 2 5 14 19 24 0
10 Wildervank 1 10 3 3 4 12 23 21 0
11 HSC 1 10 3 1 6 10 12 27 0
12 Actief 1 11 3 1 7 10 13 27 0
13 Siddeburen 1 8 2 0 6 6 6 21 0
14 LEO (Loon) 1 11 2 0 9 6 18 35 0
Mannen KNVB beker Amateurs poule
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Annen 1 3 3 0 0 9 18 1 0
2 Musselkanaal 1 3 2 0 1 6 8 9 0
3 Gasselternijveen 1 3 1 0 2 3 4 8 0
4 Bareveld 1 3 0 0 3 0 4 16 0
Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Staphorst 1 1 0 0 3 13 0 0
2 VKW 1 1 1 0 0 3 11 0 0
3 Alcides 1 1 1 0 0 3 8 0 0
4 HZVV 1 1 0 0 3 8 1 0
5 Twedo 1 1 1 0 0 3 7 2 0
6 d' Olde Veste'54 1 1 1 0 0 3 5 0 0
7 Urk 2 1 1 0 0 3 5 0 0
8 Hoogeveen 1 1 1 0 0 3 6 2 0
9 Flevo Boys 1 1 1 0 0 3 4 0 0
10 Genemuiden SC 1 1 0 0 3 4 0 0
11 Staphorst 2 1 1 0 0 3 4 0 0
12 Urk 1 1 0 0 3 4 0 0
13 Achilles 1894 1 1 1 0 0 3 5 2 0
14 Emmen 1 1 1 0 0 3 4 1 0
15 Achilles 1894 1 1 0 0 3 3 0 0
16 Drenthina 1 1 1 0 0 3 3 0 0
17 HOC 1 1 1 0 0 3 4 2 0
18 VAKO 1 1 1 0 0 3 5 4 0
19 DZOH 1 1 1 0 0 3 3 2 0
20 FC Meppel 1 1 1 0 0 3 2 1 0
21 Hoogeveen 1 1 1 0 0 3 2 1 0
22 SVBO 1 1 1 0 0 3 2 1 0
23 Beilen 1 1 1 0 0 3 2 2 0
24 De Weide 1 1 1 0 0 3 2 2 0
25 FC Zuidlaren 1 1 0 0 1 0 2 2 0
26 SVV'04 1 1 0 0 1 0 2 2 0
27 MSC/Amslod 1 0 0 1 0 4 5 0
28 Dalen 1 1 0 0 1 0 2 3 0
29 HZVV 2 1 0 0 1 0 1 2 0
30 SC Angelslo 1 1 0 0 1 0 1 2 0
31 vv Sweel 1 1 0 0 1 0 1 2 0
32 Gomos 1 1 0 0 1 0 2 4 0
33 Nieuw Roden 1 1 0 0 1 0 2 5 0
34 Wacker 1 1 0 0 1 0 1 4 0
35 Fit Boys 1 1 0 0 1 0 0 3 0
36 WKE '16 1 1 0 0 1 0 0 3 0
37 Annen 1 1 0 0 1 0 2 6 0
38 DESZ 1 1 0 0 1 0 0 4 0
39 Elim 1 1 0 0 1 0 0 4 0
40 FC Oldemarkt 1 1 0 0 1 0 0 4 0
41 Tonego 1 1 0 0 1 0 0 4 0
42 Witteveense Boys'87 1 1 0 0 1 0 2 7 0
43 Steenwijkerwold 1 1 0 0 1 0 0 5 0
44 SVN'69 1 1 0 0 1 0 0 5 0
45 Titan 1 1 0 0 1 0 1 8 0
46 Steenwijker Boys 1 1 0 0 1 0 0 8 0
47 CEC 1 1 0 0 1 0 0 11 0
48 Ruinen 1 1 0 0 1 0 0 13 0
 
 
 
 

deze hosting is aangeboden door Revenew BV te Amersfoort