Achterste rij vlnr:Rene Buutkamp, Hemmo de Wal, Hendrik Mulder
Middelste rij vlnr: Harm Steenge, Egbert Mulder, Dante Ploeg, Rick Huizing, Hans de Wals, Aaldert Martens, Leon Tiersma, Danny Weiss, Dolf Nijborg, Frenk Tiersma
Voorste rij vlnr: Jaap-Jan Mulder, Yannick van der Wal, Sven Boersma, Bryan Mulder, Bryan Weiss, Bart Kranenborg

Programma

27-1-2019
14:00 SVZ 1 - Annen 1 regulier
03-2-2019
14:00 Annen 1 - Veendam 1894 1 regulier
10-2-2019
14:00 HSC 1 - Annen 1 regulier
17-2-2019
14:00 Annen 1 - LEO (Loon) 1 regulier

uitslagen

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
20 jan. Annen 1 4 - 1 Bellingwolde 1
Mannen KNVB beker Amateurs poule
Nog geen resultaten
Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde
Nog geen resultaten

Competitie

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Annen 1 12 10 1 1 31 37 9 0
2 Veendam 1894 1 12 9 2 1 29 44 17 0
3 Siddeburen 1 12 6 2 4 20 29 19 0
4 HSC 1 12 5 4 3 19 25 21 0
5 Nieuw Roden 1 10 4 6 0 18 21 13 0
6 Gieten 1 10 5 2 3 17 28 12 0
7 SVZ 1 11 4 4 3 16 26 22 0
8 ZNC 1 11 3 4 4 13 19 21 0
9 Bellingwolde 1 12 3 3 6 12 20 27 0
10 Muntendam 1 11 3 2 6 11 21 27 0
11 Kwiek 1 11 3 1 7 10 18 31 0
12 VAKO 1 11 2 2 7 8 13 38 0
13 LEO (Loon) 1 10 2 1 7 7 21 27 0
14 Amicitia VMC 1 11 2 0 9 6 15 53 0
Mannen KNVB beker Amateurs poule
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 Annen 1 3 3 0 0 9 21 3 0
2 Actief 1 3 2 0 1 6 12 4 0
3 Eext 1 3 1 0 2 3 4 15 0
4 DWZ 1 3 0 0 3 0 4 19 0
Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde
# Naam Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Mindering
1 ACV 1 1 0 0 3 9 0 0
2 Staphorst 2 1 1 0 0 3 7 0 0
3 LTC 1 1 1 0 0 3 6 0 0
4 d' Olde Veste'54 1 1 1 0 0 3 6 1 0
5 SVM 1 1 1 0 0 3 6 2 0
6 Achilles 1894 1 1 0 0 3 4 0 0
7 HZVV 1 1 1 0 0 3 4 0 0
8 VKW 1 1 1 0 0 3 7 4 0
9 Genemuiden SC 1 1 0 0 3 4 1 0
10 Hoogeveen 1 1 0 0 3 4 1 0
11 Drenthina 1 1 1 0 0 3 3 0 0
12 Emmen 1 1 1 0 0 3 5 3 0
13 Elim 1 1 1 0 0 3 3 1 0
14 SC Rouveen 1 1 1 0 0 3 3 1 0
15 SVBO 1 1 1 0 0 3 3 1 0
16 Valthermond 1 1 1 0 0 3 3 1 0
17 MSC/Amslod 1 1 0 0 3 2 0 0
18 Pesse 1 1 1 0 0 3 2 0 0
19 Flevo Boys 2 1 1 0 0 3 4 3 0
20 d' Olde Veste'54 2 1 1 0 0 3 3 2 0
21 Flevo Boys 1 1 0 0 3 1 0 0
22 WKE '16 1 1 1 0 0 3 2 2 0
23 Alcides 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Staphorst 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Urk 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Raptim 1 1 0 0 1 0 2 2 0
27 DESZ 1 1 0 0 1 0 3 4 0
28 Olympia'28 1 1 0 0 1 0 2 3 0
29 VENO 1 1 0 0 1 0 0 1 0
30 Gomos 1 1 0 0 1 0 3 5 0
31 Noordscheschut 1 1 0 0 1 0 1 3 0
32 SVN'69 1 1 0 0 1 0 1 3 0
33 SVV'04 1 1 0 0 1 0 1 3 0
34 De Weide 1 1 0 0 1 0 1 3 0
35 Nieuw Buinen 1 1 0 0 1 0 0 2 0
36 ZZVV 1 1 0 0 1 0 0 2 0
37 Annen 1 1 0 0 1 0 4 7 0
38 Dwingeloo 1 1 0 0 1 0 1 4 0
39 FC Oldemarkt 1 1 0 0 1 0 1 4 0
40 Weerdinge 1 1 0 0 1 0 0 3 0
41 Ruinerwold 1 1 0 0 1 0 2 6 0
42 Dalen 1 1 0 0 1 0 0 4 0
43 vv Sweel 1 1 0 0 1 0 0 4 0
44 vv Steenwijk 1 1 0 0 1 0 1 6 0
45 CEC 1 1 0 0 1 0 0 6 0
46 Steenwijker Boys 1 1 0 0 1 0 0 7 0
47 LEO (Loon) 1 1 0 0 1 0 0 9 0
 
 
 
 

deze hosting is aangeboden door Revenew BV te Amersfoort