Teamindeling jeugd vv Annen seizoen 2020/2021 JO07 t/m JO19

Voor de JO07 t/m JO19 zijn de indelingen voor het volgende seizoen bekend. Dit jaar beginnen we met een meidenteam in de competitie en dat is goed nieuws! Maar er kunnen nog meiden bij. We hebben 220 jeugdspelers verdeeld over 18 teams. Deze indeling is gemaakt namens het jeugdbestuur met medewerking van hoofdtrainers, trainers, coördinatoren en leiders op basis van het vastgestelde indelingsbeleid. Daarnaast staan er ook de trainer en coaches bij indien al bekend. Voor een aantal posities van trainer en coaches of begeleiders van jonge trainers zijn wij nog op zoek. Indien je interesse hebt of iemand weet, dan kun je dit bij het jeugdbestuur aangeven.

MO17-1
Speelsters: Marije Mulder, Nicky Groot, Lotte Staak, Lysanna Schuiling, Kim Arkesteijn, Marissa Hollander, Veerle Lensen, Eline Berge, Lieke Bolhuis, Esmee Boers, Mandy Tiesinga, Annelieke Boer

Trainster: Birthe Braams, Marie Josee Fens; Leidster: Birthe Braams, Marie Josee Fens, Henk Boer

JO07-2
Spelers: Lotte Eerden, Vienna Hoormann, Marnik Sandberg, Olaf Wigchering, Stijn Schuurman, Arwin Kobus, Jaap Praamstra

Trainer: Sem Kuitse, Milan Reitsema; Leider: Frans Wigchering, Manuel Schuurman

JO07-1
Spelers: Joren Reitsema, Milan Tangberg, Ties Hofsteenge, Mirko Sap, Marit Luth, Janne Bouma, Luuk Buwalda

Trainer: Sem Kuitse, Milan Reitsema; Leider: vacature

JO08-1
Spelers: Noud Langbeek, Quinten Wijnveldt, Morris Dijksma, Roan Raven, Toon Leij, Teun Oldersma, Niek Nijman, Justin Eling, Finn Rops

Trainer: Tobias Wijnbergen, Gert-Jan Smeenge; Leider: Bertjan Langbeek

JO09-2
Spelers: Lars Buwalda, Thijs Haan, Len Clement, Floran Heunks, Niels Vries, Menno Muskee, Nick Winsingh, Wout Eitens

Trainer: Martijn Barendregt, Jaap Boerma; Leider: Menno Buwalda, Sander Muskee, Lambert de Haan, Jan Paul Heunks

JO09-1
Spelers: Jesse Raap, Max Woortmeijer, Jop Schrage, Ferron Mulder, Roel Schoonbeek, Eef Schoonbeek, Joes Leu,

Trainer: Martijn Barendregt, Jaap Boerma; Leider: Jeroen Schrage, Kim de Leu

JO10-2
Spelers: Giel Warners, Jesse Hof, Sterre Moek, Mare Bentum, Ties Langbeek, Stef Klaveren, Marcus Haas, Twan Alting, Collin de Goey

Trainer: Daniel Moek; Leider: Jarno Warners, Daniel Moek

JO10-1
Spelers: Tim Beekhuis, Tim Eerden, Sepp Boschma, Marin Mulder, Gijs Bisschop, Faas Wigchering, Damien Ankum, Damian Leu

Trainer: Jordi Hoogstrate; Leider: Jordi Hoogstrate, Gerard van Eerden, Hanneke Bisschop

JO11-2
Spelers: Noa Sanders, Tim Kors, Julian Hamming, Pranit Mahato, Don Clement, Nathan Ennes, Daan Eitens, Muzit Rezene Hagos, Tycho Schrage

Trainer: vacature, Peter Hamming; Leider: Michel Clement

JO11-1
Spelers: Indra Themmen, Lars Talens, Lenn Santes, Wietse Wijnja, Sven Beekhuis, Xander Wicker, Stef Dijk, Silvan Andreae, Martijn de Jonge

Trainer: vacature; Leider: Pier Wijnja; Hans Santes

JO12-1
Spelers: Jorn Wieringa, Ruben Santes, Thijs Kuitse, Ruben Loode, Thomas Tjeerdsma, Bas ten Berge, Gertjan Hadders, Daniel Westmaas, Stijn Opten, Xander Siegers

Trainer: Jan Hoogstrate; Leider: Jan Hoogstrate, Harald ten Berge

JO13-2
Spelers: Miguel Haas, Mattijs Tang, Mark Haan, Marijn Janse, Jelle Wijnholds, Louay Anka, Noa Buining, Hugo Wels, Vincent Schoenmaker, Sybe Raap, Boris Jong, Roan Mulder, Vincento Duric, Coen Kuipers, Kyan vd Tuin

Trainer: Bas Ros, Jart Boerma + vacature; Leider: Arjan Janse, Rolf Buining, Henk v/d Tuin

JO13-1
Spelers: Björn Jonge, Sem Kuitse, Jort Beuker, Milan Reitsema, Thijs Valkenburg, Gertjan Smeenge, Tobias Wijnbergen, Merijn Lensen, Yorick Lensen, Fedde Prins, Jorn Kuipers, Daan Esschendal, Ruben Klaveren, Babet Liefferink,

Trainer:  Rick Walraven, Klaas Pot Leider: Rick Walraven, Gerard Smeenge

JO15-2
Spelers: Twan Vedder, Tim Lensen, Joeri Erkelens, Sander Vos, Tristen Boer, Stijn Laan, Natnael Negasi, Jaimy Mik, Jesse Boonstra, Guntcho Laan, Bas Wijnholds, Meron Rezene, Bryan Groothoff, Jonathan Duiker, Michael Vink, Koen Askes

Trainer: Hendrik Mulder, Daan Hollander; Leider: vacature

JO15-1
Spelers: Justin Boer, Michiel Leeuwen, Ruben Hollander, Rob Mulder, Levi Wee, Stijn Bentum, Merlijn Nederhand, Mees Uitman, Luuk Hamminga, Leon Ploeg, Julian Hegge, Jochem Wels, Jochem Bisschop, Jaap Boerma, Bas Grave

Trainer: Bas Bruins, Joris Horneman; Leider: Hendrik Mulder

JO17-2
Spelers: Kasper Leeuwen, Joost Hunderman, Thijs Bruins, Martijn Boer, Luca vd Tuin, Thijs Bakker, Niek Veldkamp, Daniel Smitshuysen, Michel Smitshuysen, Ryan Kapper, Nick Bolhuis, Stefan Lammerts, Mike Gottgens, Ruben Kooijinga, Lars de Goey

Trainer: vacature; Leider: Guus Smitshuysen

JO17-1
Spelers: Lars Wouw, Erwin Speelman, Aron Bots, Tim Vos, Stijn Middel, Pascal Hamminga, Daan Hollander, Timo Reitsema, Bas Ros, Axel Apperlo, Lex Groot, Finn Horneman, Jart Boerma, Youri Enting, Kyran Breedijk, Hugo Sinnige, Daan Uitman

Trainer: Stijn Horneman; Leider: Stijn Horneman

JO19-1
Spelers: Finn Smit, Dirk Hegge, Bas Bruins, Vince Boelens, Fabian Holvast, Jens Boer, Geert Tilman, Niek Boersma, Ivar Haan, Martijn Klinkhamer, Patrick Hamhuis, Daan Beijl, Joris Horneman, Sjoerd Mink, Chris Askes, Paul Brink, Rob Rozema

Trainer: vacature Leider: vacature