Thimo Mulder verlengt en gaat met het 2e Elftal voor het kampioenschap het komende seizoen

Waar het leek dat dit reguliere seizoen het laatste jaar zou zijn dat Trainer Thimo Mulder voor de groep van het 2e Elftal zou staan; heeft de pandemie er indirect toch voor gezorgd dat de plannen zijn gewijzigd. Thimo had vorig jaar aangegeven dat dit zijn laatste jaar zou worden als trainer van het 2e Elftal. Na bijna 10 jaar voor de groep gestaan te hebben had Thimo het idee het stokje over te dragen aan een nieuwe enthousiaste trainer.
Na een sprankelende start in de Reserve 1e Klasse B waar het elftal fier aan kop stond door 4 overwinningen uit idem wedstrijden gespeeld te hebben, wist de pandemie een abrupt einde te maken aan dit veelbelovende seizoen. Met de kampioenskoers in het achterhoofd, een spelersgroep die graag nog een jaar door willen met de trainer en Thimo die graag afscheid zou willen nemen na een volledig gespeeld competitieprogramma (hopelijk met de schaal in handen) hebben alle betrokken partijen deze succesformule nog met één jaar verlengt. “Met een kampioenschap naar de Reserve Hoofdklasse in 2022, dat zou het gedroomde afscheid zijn; zegt Thimo”.

Wij wensen Thimo en zijn spelersgroep alvast veel succes en vooral ook weer plezier voor het komende seizoen.

Het Bestuur