Verslag JO8-2 – ACV Assen

Zat 5 oktober. Koud en mistig maar met veelbelovende opkomende zon. Hele team op tijd aanwezig, en, gelukkig dit keer ook allemaal de voetbalschoenen mee!
Eenmaal in Assen omkleden en het veld op. Euhm. Welk veld? Welk doel? We denken het gevonden te hebben en de tegenstanders komen er ook aan. De wedstrijd begint. We tellen er 6 van ons en 7 tegenstanders. JOEHOEEEE. Dit is snel gefixt. Al snel is duidelijk dat er een paar rappe tegenstanders zijn, dit wordt opletten. Joes, de racket, vliegt over het veld heen. Thiago, Eef, Roel, Joes scoren vlot. Menno en Nick geven de ballen door. Niels in het doel, die houdt een paar goede ballen tegen. Ook de tegenpartij scoort. 1x. 2x, mooie doelpunten. Het is nog vroeg WAKKER WORDEN wordt er langs de zijlijn geroepen. Niels schrikt, net op tijd, en vangt de bal. Phew…
2de helft. Ze moeten even op gang komen en wennen aan het andere doel. Menno staat nu in het doel en het is bepaald niet saai. De ballen vliegen hem om de oren maar hij blijft er rustig onder. Iedereen komt na de korte break weer goed op gang. Yes nog meer doelpunten. Een tegenstander laat zijn buik zien, prachtig! Net als in de grote wedstrijden. Dan is daar het fluitsignaal. GOED GEDAAN. GEWONNEN

Uitslag: 9-2