Versoepeling coronamaatregelen jeugd

Beste (jeugd)leden van VvAnnen,

Afgelopen dinsdag heeft onze regering in een persconferentie een update en evaluatie gegeven van de maatregelen in verband met de coronacrisis. Hierin heeft het kabinet de maatregelen iets versoepeld. De jeugd tot en met 18 jaar mag onder voorwaarden weer sporten.
Voor de leeftijdsgroep tot en met 12 jaar betekent dit dat er in teamverband onder begeleiding in de buitenlucht weer mag worden getraind. Hetzelfde geldt voor jongeren van 13 tot en met 18 jaar, zij het dat zij de afstand van anderhalve meter in acht moeten nemen.
Wij zijn druk bezig met te bezien hoe we dit op verantwoorde wijze vorm kunnen geven. Hierbij zijn we afhankelijk van de gemeente Aa en Hunze. De gemeente gaat richtlijnen uitvaardigen binnen welke wij onze jeugdtrainingen kunnen hervatten. De gemeente is verantwoordelijk voor de handhaving hiervan. Zodra de richtlijnen van de gemeente (en de tips en trucs van de KNVB) bekend zijn, kunnen we van start. We moeten dus nog even geduld hebben.

De jeugdcommissie van Vv Annen